Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kapı kilit sorunu ve cam tuş ışıkları

Savci_06

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar sol arka kapıda sıkıntı var kafasına göre bazen kitli kalıyor bazen açılmıyor. Camda aynı kapı gibi bazen çalışıyor bazen çalışmıyor. Birde şoför kapısındaki cam konsolunun ışıkları hafif yanık kalıyor kontağı çıkartıp kitledigimde bile bu sebebdende akü bitiyor ne yapmam lazım en azından akünün bitmemesi için konsolun ışık sigortasını cikartsam çözüm olur mu ? Şimdiden tsk ederim
[doublepost=1488103974,1488053284][/doublepost]Yok mu cvp verecek birisi

Arkadaşlar sol arka kapıda sıkıntı var kafasına göre bazen kitli kalıyor bazen açılmıyor. Camda aynı kapı gibi bazen çalışıyor bazen çalışmıyor. Birde şoför kapısındaki cam konsolunun ışıkları hafif yanık kalıyor kontağı çıkartıp kitledigimde bile bu sebebdende akü bitiyor ne yapmam lazım en azından akünün bitmemesi için konsolun ışık sigortasını cikartsam çözüm olur mu ? Şimdiden tsk ederim
[doublepost=1488103974,1488053284][/doublepost]Yok mu cvp verecek birisi
Merhaba başlığınızı düzelttim konuyla ilgili açarsanız daha hızlı yardım alırsınız
İlk önce elektrikçiye gidin bir yerde kısa devre var muhtemelen yada şasede bir temassızlık olmuştur kontrol ettirin

Buluşma ve iletişim için profilde bulunan numaradan iletişime geçebilirsiniz

Merhaba başlığınızı düzelttim konuyla ilgili açarsanız daha hızlı yardım alırsınız
İlk önce elektrikçiye gidin bir yerde kısa devre var muhtemelen yada şasede bir temassızlık olmuştur kontrol ettirin

Tsk ederim akünün bitmemesi icin ne yapabilirim bir öneriniz var mi 2 ay bekleyip elektrikciye öyle gidecem. İzne gittiğimde ankarada gösterecek

Tsk ederim akünün bitmemesi icin ne yapabilirim bir öneriniz var mi 2 ay bekleyip elektrikciye öyle gidecem. İzne gittiğimde ankarada gösterecek
Kutup başını sökebilirsiniz ama sürekli böyle yapmak araçta anormalliğe neden olur

Kutup başını sökebilirsiniz ama sürekli böyle yapmak araçta anormalliğe neden olur

Tsk ederim denedim alarm ötüyor bu arıza yüzünden arabadan soğudum. Igdirda güzel bir usta yok göstereceğim olsa yaptıracam. İki ay sonra ankara da olcam oraya kadar idare etmem lazim

Geri
Üst Alt