Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Acil yardım seat leon araç çalışıyor fakat direksiyon cok sert

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
seat ta kullanılan direksiyon kutusu yarı hidrolik yarı elektronikdir bildiğim kadarıyla akü takviyesinde arıza algılamış olabilir servis arızayı sildiğinde düzelmesi gerekir sıkıntı olacağını sanmıyorum

evet elektrohidrolik direksiyon bende benzer bir sorun olduğunu düşünüyorum

akünüz bittiği için oluşan bir sorun. araç biraz çalışsın akünüz şarj etsin sorununuz düzelecektir. direksiyon pompası aküden güç alarak çalıştığından bu durum normal. aynı sorunu daha önce bende yaşadım...

aracın beyniyle alakalı bir sorun geçmiş olsun umarım servis sizi üzmez

Takvide yaptığından dolayı beyinden kaynaklı elektronik bir arıza servise götüreceksin.Arıza lambası yandığı sürece aynı sorun devam edecektir.

Bütün yorum yapan arkdaslara tşk ediyorum oncelıkle aracı bıraz devırlı calıstırarak sarjın tam olmasını sağlayacagım eger sarj olduktan sonrada problem gıtmezse cekıcı ıle servise goturecegım arızayı sıldırecegım

şu an direksiyonunuz sert mi hala yoksa eski haline geldi de sadece arıza ışığı mı yanıyor

akünüz bittiği için oluşan bir sorun. araç biraz çalışsın akünüz şarj etsin sorununuz düzelecektir. direksiyon pompası aküden güç alarak çalıştığından bu durum normal. aynı sorunu daha önce bende yaşadım...
araba takvıye yapılıp calıstıktan sonra aku ıle ısı kalmaz zaten sarj dınamosu denılen parca bunun ıcındır

Arkadaşlar az once sorunu hallettık aracı servise goturduk bilgisayara baglayıp hatayı sıldıler sorun kalmadı yardım eden arkdaslara tşk ederim konu kitlenebilir...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt