Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Acil yardım seat leon araç çalışıyor fakat direksiyon cok sert

Konu, 'Teknik Destek' kısmında shadowcity tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. shadowcity

shadowcity SCW Üyesi

5
    1
    1
    Arkadaşlar aracımın aküsü bitti takviye yaptık ve calıstırdık fakat araba calısıyor olmasına rağmen direksiyon çalışmadıgı andakı gibi sert sizce neden olmus olabılır servise gonderecegım ama onceden bi fikir sahibi olmak istiyorum yorum yapan arkdaslara tşk ederim

2. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    ekran da direksiyon uyarı lambası yanıyor mu

3. H_G

H_G SCW Üyesi

1.955
    401
    83
    muhtemelen takviye yaptığın için beyinle alakalı bir sorun oldu ve arızaya geçti..Serviste hallolur diye düşünüyorum.Geçmiş olsun

4. shadowcity

shadowcity SCW Üyesi

5
    1
    1
    tşk ediyorum arkadaşlar ewt bir sarı birde kırmızı arıza lambası yanıyordu sarı olanı tam sağ tam sol ve ortaya getırdık bı arkdas demıstı gıttı ama kırmızı yanıyor dıreksıyon amblemı olan

Bunu beğendi. KaSiRGa35 bunu beğendi.
  5. yalcingedik

yalcingedik SCW Üyesi

1.127
    115
    63
    seat ta kullanılan direksiyon kutusu yarı hidrolik yarı elektronikdir bildiğim kadarıyla akü takviyesinde arıza algılamış olabilir servis arızayı sildiğinde düzelmesi gerekir sıkıntı olacağını sanmıyorum

6. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    eğer arıza ışğınız kırmızı yanıyorsa derhal servise gitmeniz lazım eğer sarı olsaydı aracı çalıştırıp 50 metre yol katettikten sonra sönerdi

7. PATRON

PATRON
    Administrator

10.661
    2.360
    113
    ben geçen gün aküyü söküp taktım ekran hata verdi ama bir müddet sonra geçti.. bencede elektronik hatasından kaynaklanıyor

8. ynr03

ynr03 SCW Üyesi

996
    108
    43
    direksiyonlarımız yarı elektroniktir,takviye esnasında farklı bi durum algıladığı için yakmış olmalı.bi söndürttür ışığı ve çık bi tur at eğer yanmazsa bi daha no problem ama tekrar yanarsa bi detayına gir derim öğrenmek için arızayı.her zaman direksiyonla ilgilide olmaya bilir o ışık,örneğin benim arkalarda kamber var su an ve araba kabul etmiyor bunu:) ışığım hala yanıyo

9. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    takbiye sonrası..hiç durmadan gelip mi yazıyı yazdınız yoksa..takviye sonrası belli bir müddet gidip stop edip tekrar çalıştırdınız mı..
    çalıştırdıktan sonra da direksiyon sert mi idi??

10. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    servis paklar ve umarım ücretsiz paklar.. :eek:key:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş