Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Acil yardım! kontak anahtarını ceviremiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yaa arkadaşlar bilmeyince olmuyor işte. :) az kaldı back up i çağıracaktım. :) bana gülersiniz heee :) buluşmada sorarım ben size! :)
Işin güzel tarafı başım sıkışınca forumdaki arkadaşin hemen yardıma yetişmesi oldu. Çünkü olay yerinden telefon ile internete girip sıkıntıyı dile getirmiştim. :)

Yaa arkadaşlar bilmeyince olmuyor işte. :) az kaldı back up i çağıracaktım. :) bana gülersiniz heee :) buluşmada sorarım ben size! :)
Işin güzel tarafı başım sıkışınca forumdaki arkadaşin hemen yardıma yetişmesi oldu. Çünkü olay yerinden telefon ile internete girip sıkıntıyı dile getirmiştim. :)

o yazıdan sonrada ben ufak bi kaza yaptım :) çok hasar yokda gece gece uğraştırdı ya

o yazıdan sonrada ben ufak bi kaza yaptım :) çok hasar yokda gece gece uğraştırdı ya
Geçmiş olsun :(
Kuzene yeni araba aldık geçen silecekleri çalıştıramadı aradı... Sonrada bu anahtar olayı için aradı baya bi güldürdü beni... O nedenle başlığı görür görmez gülmeye başladım haksız değilmişim :D Olur öyle...

abi benm babamn arabasıda ole olmuştu ilk baslarda güldük falan sonra bdaha hiç dönmedi :D aslında bazen dreksiyon kilidyle alaklı olmuor bos zamanında servise goster dreksiyondan kaynaklanan bi sorun olabilir basın agrımasn

:D geçmiş olsun..bu arada bilen varmı..arabaların dreksiyonu niye kitlenir acaba ? :D bi mantığı yok gibi

kilitlenmese hırsızlar için kapıyı açtıktan sonra ite kaka götürmeleri daha rahat olurdu :D hidrolik olmadanda direksiyonu zorlada olsa döndürebilir ozaman puhaha

kilitlenmese hırsızlar için kapıyı açtıktan sonra ite kaka götürmeleri daha rahat olurdu :D hidrolik olmadanda direksiyonu zorlada olsa döndürebilir ozaman puhaha

demek ki faydası yok..çalacak adam her türlü götürüyor arabayı:D

Tamamdır arkadaşlar, artık geyikte yeter gülmekte! :) konuyu kapatabiliriz! :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt