Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

acil yardım ibiza !!

Bakım kolay iş değildir, bakım yapıldığını , otomobil beyni algılamaz, bakım sonrası, test cihazı ile bakım zamanı tanımlanır ve geri sayım sıfırdan başlar. Yağ değişti derken, yağ filtresi değişmedi mi ustanız?

yağ filtresinin değiştigini zannetmiyorum daha geçenlere bi gittiğimde komple yağ değişti daha 3k km olmadı bir ön takım burçlarını yeniledim. Söner diye bekliyorum bakımlık birşey olucagını zannetmem..
Onu manuel söndürmenin yolu da var, kontak açıkken araba çalışmıyorken düğmeyi sağa ya da sola basılı tutuyorsun galiba. Denildiği gibi araba kendisi algılayamıyor bakımı sadece son bakımda bilgisayarda kapatıldığında üzerine belli bir km sayıyor işte..

manuel nasıl söndürcem gani yardım et o zaman :D

yağ filtresinin değiştigini zannetmiyorum daha geçenlere bi gittiğimde komple yağ değişti daha 3k km olmadı bir ön takım burçlarını yeniledim. Söner diye bekliyorum bakımlık birşey olucagını zannetmem..

manuel nasıl söndürcem gani yardım et o zaman :D

knka bendede kilometre yerinde oil yazmaya basladı otomatik gelioyomus o bakım zamanı gelince usta km sıfırlama yeri warya ordaki cubukla oynadı düzeltti:rolleyes:

Onu manuel söndürmenin yolu da var, kontak açıkken araba çalışmıyorken düğmeyi sağa ya da sola basılı tutuyorsun galiba. Denildiği gibi araba kendisi algılayamıyor bakımı sadece son bakımda bilgisayarda kapatıldığında üzerine belli bir km sayıyor işte..

evt benım ustam o sekılde sondurmustu

ya dedim ya işte :) kontak açıkken ( araba çalışmıyor) o saat ayarlama düğmesini sağa ya da sola basılı tutuyorsun siliniyor, bi daha ne zaman çıkar Allah bilir :)

Yağ filtresi değişmeden, konan yeni yağ için harcanan paraya yazık olmuş.

Geri
Üst Alt