Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

acil yardım ibiza !!

bende açık hava filtresi var yeter zaten :D diğer filtreler hakkında bı bılgım yok :D onun harıcınde daha 3k olmadı 10k yağ koyduralı kanka ..

knka bende o ısık cıktıgı zman ben hava fıltresı yag fıltresı mazot fıltresı polen fıltresı ve yagı degstrmıstım o anahtar yazı flan kaybolmustu:)

knka bende o ısık cıktıgı zman ben hava fıltresı yag fıltresı mazot fıltresı polen fıltresı ve yagı degstrmıstım o anahtar yazı flan kaybolmustu:)

ulan ayak üstü battık ardakaş ya :D arabayı satıcaz dıyoruz masraf çıkartıyo canafar ya :D neyse bı ayar cekıcem ben ona yarın eyw kanka saol :eek:key:

bakım zamanları otomatık gırıldıgı ıcın kendı kedıne yakıyor onu koray sorun yok,ustanda dıagnostık cıhazı varsa sondurur zaten

Bakım kolay iş değildir, bakım yapıldığını , otomobil beyni algılamaz, bakım sonrası, test cihazı ile bakım zamanı tanımlanır ve geri sayım sıfırdan başlar. Yağ değişti derken, yağ filtresi değişmedi mi ustanız?

Onu manuel söndürmenin yolu da var, kontak açıkken araba çalışmıyorken düğmeyi sağa ya da sola basılı tutuyorsun galiba. Denildiği gibi araba kendisi algılayamıyor bakımı sadece son bakımda bilgisayarda kapatıldığında üzerine belli bir km sayıyor işte..

Geri
Üst Alt