Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

acil yardım eryada scw ile kim ilgileniyor

Arkadaşlar anlamadım arabam üç gündür eryada. üçgündür tam sorun ne bulamadılar. dün aradım net bir bilgi alamadım. bugünde ses soluk yok. tüm planlar alt üst olduya. arabadan soğudum artık ne olmuş olabilirki üç gündür bu sorunun ne olduğunu bile anlayamıyolar.

Şimdi görüştüm sizede anlatmışlar durumu..İspanya ya rapor maili yollamışlar araçla ilgili sıkıntıyı..Araçtaki sıkıntı 2 viteste kalkış yapıyor ve kavramıyor..Ya şanzıman komple değişecek yada megatronik değişimi sağlanacak..Her ikiside zaman alacak şeyler bilginiz olsun..

Şimdi görüştüm sizede anlatmışlar durumu..İspanya ya rapor maili yollamışlar araçla ilgili sıkıntıyı..Araçtaki sıkıntı 2 viteste kalkış yapıyor ve kavramıyor..Ya şanzıman komple değişecek yada megatronik değişimi sağlanacak..Her ikiside zaman alacak şeyler bilginiz olsun..

fabrika hatasıysa degısım versınler :S

üstadım selam, ben aracı yeni teslim aldım sizinki kaç km de. aracı çok begenerek aldım. ama dsg den korkarak. sizin sorunu görünce ne kadar haklıymışım dedim. kendi kendime. şanzıman olarak 10 numara ama vw neden kaç senedir üretilen bir şanzımanı arıza yapmasını engelleyemiyor anlamadım. ha engelleyemiyorsa üretmesin diye düşünüyorum.

abd de dsg lere 10 yıl garanti veriliyormuş bizde ancak ücretli +2 yıl alabiliyoruz çok saçma...

son durum nedir?

Geri
Üst Alt