Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

acil yardım eryada scw ile kim ilgileniyor

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında taner1905 tarafından paylaşıldı.

1. taner1905

taner1905 SCW Üyesi

168
    5
    18
    arkadaşlar bir saat önce başıma bir olay geldi ve aracımı sizlerinde sürekli gittiği eryaya çekilmesini istedim.
    olay şu 2011 model dsg şanzıman leon tdı aracımı üsküdardan kayınpederimin evinin önünden aldım ve eşim ve çocuğumla idealtepeye evimize gelmek için araca bindik. aracı çalıştırdım ve geri vitese aldım araç tamir anahtarı çıkardı aracı geri doğru çıkardım ve otomatik konumda d ye aldımğımda araç vites göstergesi sürekli yanıp sönüyordu ve d2 de kaldı ne kadar basarsan bas vites değişmiyordu ve eksoz gazı arıza ışığıda yanıyodu. arabayı yol kenarına çektim durdurup tekrar çalıştırdım araçı direk d ye aldım normal d1 vites gösteriyodu ve gaza bastım birde ne göreyim araba geri geri gidiyoo ::)))) neyse yol servisi aradım aracı dediğim gibi eryaya çektirdim sanırım yazılımın kafası karıştı ama yarın servisler öğleye kadar çalışıo bu işi en hızlı nasıl hallettirebiliriz.
    yardımlarınız için çok teşekkürler.

2. tolgabes64

tolgabes64 SCW Üyesi

473
    54
    28
    geçmiş olsun :( bende eryada kimin scw ile ilgilendiğini merak ediyorum. hemen bizim evin 2 üst sokağında ama sadece bize arabanın satışını yapan kişiyi tanıyorum :D

3. kfy

kfy
    Administrator

12.593
    5.263
    113
    taner bey kardeşim senin için eryadan ismail bey i aradım kendisi hasan usta ve bir kaç çalışan bugün den itibaren topluca işi bırakmışlar..bilgine.

4. taner1905

taner1905 SCW Üyesi

168
    5
    18
    ilgin ve yardımların için çok teşekkürler Cezmi abi. eryada adam kalmadı desene ne yapcaz şimdi bizim araba kaldı sanırım ::)))

5. kral_mzk

kral_mzk SCW Üyesi

2.724
    141
    63
    o ne bıcım arıza ya gecmıs olsun :D

6. taner1905

taner1905 SCW Üyesi

168
    5
    18
    bende anlmadım kardeşim

7. kamikaze

kamikaze SCW Üyesi

1.910
    251
    83
    Türkiye de otomotiv sektörünün kaderidir, milyon doları çimenyoya harcarlar, istihdama 1000 dolar fazla gelir bazen. Kimseyi tanımam ama çok sık rastladım benzeri durumlara.

8. kfy

kfy
    Administrator

12.593
    5.263
    113
    13 yıldır erya çalışanları içeriğini henüz bilmiyorum..fakat dediğinizde haklısınız her sektör böyle artık..taşeronun teşeronu var

9. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    geçmiş olsn çok garip bir arıza inşallah yarın öğleye kadar çözerler.

10. toyyerbugra

toyyerbugra SCW Üyesi

1.707
    144
    63
    gecmıs olsun ılgınc bı durum :S

Sayfayı Paylaş