Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Acil Yardım ArkadaşlarRrR..(sEat LEoN FR)

balerya

Kayıtlı Üye
Aracımı biliyorsunuz dün itibari ile sattım arsa olayım olduğunu sölemiştim ama arsa sahibi fiyatı konuştuğumuz gibi tutmuyor ve yükseltiyor..(sinirim bozuldu!!)bugün izmir e geçip FR leri inceledim fiyatları acaip dip seviyede..sizce kasa değişmeye yakın ne kadar mantıklı olur?kendi aracımı 2008 model 43000 km de idi beyaz renk sıfır kusurla 33.300 tl ye sattım.FR ise 43000 tl ye alınır gibi..Siz olsanız napardınız?:S bana yardım edin..tabi bunun yanında al bir dizel bak ekonomiye de diyorum :) kafam çok karışıkk..FR al beni diyorrr..yardımmmmmm...

senede 10,15 bin civarında yol yapıcaksan hiç gerek yok dizele al fr sür keyfini

Al FR bak keyfine. Suanki fiyatlari resmen alinasi durumda

fr alınacaksa bi xenon ve sanruf kesınlıkle olmalı yoksa degmez hatta alınmaz.46 bin liraya ben fıyat aldım full+full.alıcaksan bu dolu paketi al aldıgına değsin...

fr alınacaksa bi xenon ve sanruf kesınlıkle olmalı yoksa degmez hatta alınmaz.46 bin liraya ben fıyat aldım full+full.alıcaksan bu dolu paketi al aldıgına değsin...
o fiyattandan aşağı düşerler diye düşünüyorumda okadar vermek istemiyorum..araç zaten yeterince dolu bence..

bence dizel al az km de yapsan değer kaybetmiyor bence, her ne kadar az km de yapsam bazen sıkıntı oluyor birde sıkışık trafikte isen vay haline tercih meselesi işte.

kasa değişeceği için ellerindeki araçlara talep durumuna göre fiyatlar değişecektir. bence biraz daha beklemekte faydavar...

Geri
Üst Alt