Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Acil Yardım ArkadaşlarRrR..(sEat LEoN FR)

Konu, 'Görüş, İstek Ve Öneriler' kısmında balerya tarafından paylaşıldı.

1. balerya

balerya SCW Üyesi

68
    7
    8
    Aracımı biliyorsunuz dün itibari ile sattım arsa olayım olduğunu sölemiştim ama arsa sahibi fiyatı konuştuğumuz gibi tutmuyor ve yükseltiyor..(sinirim bozuldu!!)bugün izmir e geçip FR leri inceledim fiyatları acaip dip seviyede..sizce kasa değişmeye yakın ne kadar mantıklı olur?kendi aracımı 2008 model 43000 km de idi beyaz renk sıfır kusurla 33.300 tl ye sattım.FR ise 43000 tl ye alınır gibi..Siz olsanız napardınız?:S bana yardım edin..tabi bunun yanında al bir dizel bak ekonomiye de diyorum :) kafam çok karışıkk..FR al beni diyorrr..yardımmmmmm...

2. kfy

kfy
    Administrator

12.593
    5.263
    113
    senede 10,15 bin civarında yol yapıcaksan hiç gerek yok dizele al fr sür keyfini

3. RedLine

RedLine SCW Üyesi

4.853
    1.283
    113
    Al FR bak keyfine. Suanki fiyatlari resmen alinasi durumda

4. erkani

erkani FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

2.190
    476
    0
    fr alınacaksa bi xenon ve sanruf kesınlıkle olmalı yoksa degmez hatta alınmaz.46 bin liraya ben fıyat aldım full+full.alıcaksan bu dolu paketi al aldıgına değsin...

5. balerya

balerya SCW Üyesi

68
    7
    8
    o fiyattandan aşağı düşerler diye düşünüyorumda okadar vermek istemiyorum..araç zaten yeterince dolu bence..

6. 34kok15

34kok15 SCW Üyesi

66
    10
    8
    bence dizel al az km de yapsan değer kaybetmiyor bence, her ne kadar az km de yapsam bazen sıkıntı oluyor birde sıkışık trafikte isen vay haline tercih meselesi işte.

7. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    kasa değişeceği için ellerindeki araçlara talep durumuna göre fiyatlar değişecektir. bence biraz daha beklemekte faydavar...

8. balerya

balerya SCW Üyesi

68
    7
    8
    bende aynı kanıdayım..

Sayfayı Paylaş