acil yardım arac satıs sozlesmesını ve muayene kagıdını kaybettım yardım!!! | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

acil yardım arac satıs sozlesmesını ve muayene kagıdını kaybettım yardım!!!

Konu, 'Teknik Döküman ve Arşivler' kısmında Erd3434 tarafından paylaşıldı.

1. Erd3434

Erd3434
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    28
    arkadaslar kendıme cok kızıyorum arac ruhsatı (muayenenın kagıdını) arac satıs sozlesmesını,trafık sıgortasının oldugu ek-1 formunu hepsını bı dosyaya hazırlamıstım ve kaybettım bugun bulamıyorum moralım nasıl bozuldu anlatamam aracın 16.09.2011 de muayene tarıhı ayın 05,08.2011 tarıhınde bızım sırketten ustume devır aldım yalnız kaybettım ancak sozlesmenın ve tescıl kagıdının fotokobısını cekmıstım o duruyor sımdı benım ne yapmam gerekıyor evıme ruhsat gelıcekmı yoksa benım nerelere basvurmam gerekıyor?

2. YEKTA

YEKTA
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    2.404
    Ödül Puanları:
    113
    işlem yaptığın noterde 1 nüshaları vardır ordan çıkarttırılır herhalde sıkma canını bir ölüme çare yok

Erd3434, biLaL ve - 48 - bunu beğendi.
  3. Erd3434

Erd3434
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    28
    yekta abı pekı ruhsatın muayene kagıdı olan sayfasını nasıl bulabılırız yada 16,09,2011 de zaten muayeneye gırıcem yenı kagıt cıkarır gıbı cıkarabılırmıyım ılk defa gırıcek zaten

4. schumi

schumi
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1.219
    Ödül Puanları:
    113
    Ek-1 kağıdı ile birlikte yeni ruhsatın hangisi eksikse çıkartırsın..Ek-1 kağıt + ruhsat parası verirsin...

Bunu beğendi. Erd3434 bunu beğendi.
  5. Erd3434

Erd3434
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    28
    tessekkurler shumi

6. Erd3434

Erd3434
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    28
    arkadaslar cok sukur dosyayı bulduk ılgılenen herkeze tessekkurler ...

Sayfayı Paylaş