Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Acil Yardımlarınıza, Görüşlerinize ihtiyacım var...

habildinar

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba, aşağıda linkte göstermiş olduğum 2006 Leon 2.0 TFSI sport up ı alma arifesindeyim. 2 buçuk parça boyası varmış. Motorunda oynama yokmuş, sadece Blow Off takılmış. Yakıt tüketimini biraz araştırdım, normal kullanımda 8 litre civarı yakıyormuş. Bunun içinde bayağı kasmak lazım sanırım
smile222.gif
Bunun haricinde tek handikabı vergisi, (yıllık 1000 tl). Sizden ricam bu leon hakkında olumlu, olumsuz her türlü görüşlerinizi vakit ayırıp yazarsanız, çok faydalı olacak karar vermemde. 29.5 a bıraktı bu arada... sizce fiyat nasıl? birde Gaziantep te benim için bu leonu servise gösterebilecek bir arkadaşa ihtiyacım var. Gazi Antepli müsait bir arakadaş yardımcı olabilirse çok sevinirim inanın. şimdiden teşekkürler... Seat Leon 2.0 TFSI Stylance 2006 Model 31.900 TL Sahibinden satılık ikinci el Siyah renk - 121844712

[MENTION=8008]altıpatlar[/MENTION] var tanıyor olabilir bile arabayı görürse cevap yazar merak etme habil altında o güç varken sakin kullanım işi biraz zor oluyor haberin osun

Ali abi cok sagol yorumun icin.evet Feridun tanıyor olabilir sahibini.gorurse yazar umarim. Sence fiyat iyimi abi? Yakittan dolayi pisman olurmuyum sonra en cok bu kafami yoruyor. ..

Araç güzel, yakıt konusunda bence basacağın için yakacaktır. Aracı sakin kullanacaksan almana gerek yok. En azından ben böyle düşünüyorum

o vergiyi vereceksen dizel baksana habil kayseri ürgüp fink atarsın aradaki yakıt farkında vergiye tam denk gelir

Geri
Üst Alt