Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Acil Yardım...

cezmi abi yaşlar karıştı galiba

bende onu diyecektim orda cezmi kardeş felan yazmış..her nıckın yanında yası yazıyor tamam belkı tanımıyorsn ama bakmak lazım belkı yetısme tarzın veya konumun veya herneyse orda cezmı abının 46 yasında oldugu bellı o yasa saygı gostermen lazım ....arada 3-5 yas yok 19 yas var saygıyı hak eder benm görüşüm...

kusura bakmayın boyle seylere bıraz takılırım...

Şöyleki yaştan bahsediliyosa Cezmi abiden 10 yaş küçük biriside baba diyo sanmamki Cezmi abinin o yaşta bi çocuğu olsun , yetişme tarzıysa arkadaşın, bu konuyu ve arkadaşı yargılama hakkımız yok gibi geliyo bana. Tabi biz böyle şeylere alışmadığımız için yagırgamış olabiliriz sanmamki arkadaşımızda o anlamda söylemiş olsun. Ve gene sanmam ki böyle birşeyi Cezmi abi kafaya takmış olsun sonuçta kendisi sitenin büyüğü ve kurucusu herşey olabilir insanlık hali.

Buda benim şahsi düşüncem

Şöyleki yaştan bahsediliyosa Cezmi abiden 10 yaş küçük biriside baba diyo sanmamki Cezmi abinin o yaşta bi çocuğu olsun , yetişme tarzıysa arkadaşın, bu konuyu ve arkadaşı yargılama hakkımız yok gibi geliyo bana. Tabi biz böyle şeylere alışmadığımız için yagırgamış olabiliriz sanmamki arkadaşımızda o anlamda söylemiş olsun. Ve gene sanmam ki böyle birşeyi Cezmi abi kafaya takmış olsun sonuçta kendisi sitenin büyüğü ve kurucusu herşey olabilir insanlık hali.

Buda benim şahsi düşüncem

tabıkı arkadasın yetısme yasama tarzı olabılır ..baba hocam dayı vs. vs bıraz daha lakab ıste kendın buyuge seslenme cagrıstırma anlamında kullanılabılır ama senden buyuk bırıne kardes demek bılmem bana farklı geldı..olabılır belkıde arkadas yası bıle gormemıs olabılır sadece ben dusuncemı soledım orda....

bende onu diyecektim orda cezmi kardeş felan yazmış..her nıckın yanında yası yazıyor tamam belkı tanımıyorsn ama bakmak lazım belkı yetısme tarzın veya konumun veya herneyse orda cezmı abının 46 yasında oldugu bellı o yasa saygı gostermen lazım ....arada 3-5 yas yok 19 yas var saygıyı hak eder benm görüşüm...

kusura bakmayın boyle seylere bıraz takılırım...

yetısme tarzın veya konumun veya herneyse

sende bu arkadaşa ve siteyi takip eden herkese saygısızlık yapmışa benziyosun bu söyleminle...
ifadelerde daha dikkatli olmak gerekir diye düşünüyorum bende..

sende bu arkadaşa ve siteyi takip eden herkese saygısızlık yapmışa benziyosun bu söyleminle...

erkan bey neden konuyu alevlendirip üstünede siteye yakışmayan kelime kullanıyorsunuz?

bnm orda kımseye saygısızlık yaptıgım yok ıyı okursan anlarsın abıcım ben sadece fıkrımı soyledım onaylarsan onaylarsın onaylamazssan bakar durursun ben o arkadasa oyle yapmakta mecbursun demedım sıteden kımseyede onu ılgılendırıcek bıse yazmadım ıyı okursan anlayabılırsın sanırım...

ya abi demiş dememiş ne oldu yani aboo ne uzattıyorsunuz ya. buraya abi diye yazsa ne olur yazmasa ne olur

erkan bey neden konuyu alevlendirip üstünede siteye yakışmayan kelime kullanıyorsunuz?

cezmi bey bende aynı sizin gibi o kelimeyi kullanan arkadaşı uyarmak istedim sizin gibi..kullanılan kelime bana ait değil...

konuyu alevlendirdiğim falanda yok..benim çocuğumda bu siteyi takip ediyor ve bana bu kısaltmanın ne anlama geldiğini sordu..
yok sizin sitenizde yandaşlık anlamında böyle şeylere müsaade ediliyorsa benim üyeliğimi iptal edebilirsiniz.
syg.

erkan bey kusura bakmayın ben yanıldım alıntı yapmışsınız şimdi farkettim daha önce görsem silerdim zaten...

Cezmi kardeş orda kimle konuşsak yardımcı olur. Gerçi İlk aracımı alırkende oraya gitmiştim. Bir kaç tanıdık kartala git diyince bilgi almak istedim. Bu arada saol...

Belki görmemiştir arkadaşlar , adam arabam da hasar var diyo , o an aracını mı düşünecek, ayrıntılarımı ? , toplamda 17 msj ı var , yaş'a falan bakmadan yazmıştır muhtemelen, biz dikkat ediyoruz çünkü iyi kötü biliyoruz forum kurallarını , Niye kardeş yazmasını gerektrcek bi garezi falan olsun ki ? ,
Tabi bu şahsi düşüncem ,

Herkese iyi forumlar. Saygılar...

Geri
Üst Alt