• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Acil Yardım...

babaerkan

Kayıtlı Üye
İsim
Erkan KÜLTÜR
Nereden
İstanbul
erkan bey kusura bakmayın ben yanıldım alıntı yapmışsınız şimdi farkettim daha önce görsem silerdim zaten...
rica ederim cezmi bey önemli değil.herkese saygı çerçevesinde keyifli forumlar...

mhmt_yldz

Kayıtlı Üye
İsim
Mehmet YILDIZ
Nereden
İstanbul
Cezmi abi,

Sitede yeniyim, yazarkende hiç dikkat etmedim yaşla ilgili kısma, kusura bakma. Beni tanırsın zamanla inşallah. büyüğü, küçüğü saygıyı iyi bilirim. O günkü sıkıntıdan (kaza yapmıştım) zaten ne yazdığımı bile bilmiyorum. şimdi gördüm. Tabiki büyüğüm olarak size saygım sonsuzdur. Umarım arkadaşların abarttığı derecede yanlış anlamamışınızdır. İnşallah yüzyüzede tanışmak nasip olur...

İyi forumlar.....

leon sport

Kayıtlı Üye
İsim
Bilal Tevfik Çolakoğlu
Nereden
İstanbul
Araç
Diğer
Plaka
34 YR 3790
mehmet umarım sende sana sitem arkadaşları yanlış anlamamışsındır.cezmi abim bu sitede herkes tarafından çok benimsenen sevilen biri olduğu için görüyosunki fevri tepkiler vermişler.bende daha önce okumuş olsaydım belki bende özeldende uyarabilirdim.yoksa senin yoksa tabiki kimse kimsenin görgüsüyle benliğiyle alakalı bi ithamda bulunmaz bulunamaz..

KAPTAN

Forumdan Uzaklaştırıldı
İsim
Yılmaz
Nereden
İstanbul
Plaka
34 RSN 80
cezmı abım sen bızım herseyımızsin

plajhavlusu

Kayıtlı Üye
İsim
Kwnch ALTIN
Nereden
İstanbul
Araç
Diğer
Plaka
34 KV 230
arkadaslar konu kazadan cok yanlıs anlasılma nın duzeltıldıgı konu olmus :) gecmıs olsun kardes e de

Üst Alt