• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Acil Yardım :(

Anoraxia

Kayıtlı Üye
İsim
Murat Tektaş
Nereden
Ankara
Plaka
06 TDR 13
döşemeci falan diyipte korkutma zaten canı burnunda cocugun:p:D

mayham85

Kayıtlı Üye
İsim
Yunus Emre ŞİMŞEK
Nereden
Eskişehir
Plaka
06 BZ 6686
şaka biyana yedek parçacıda war tek deri olarak 1-2 tane gordum onun dısında vitesle beraber satıyolar yarın gitte bi bak zaten senın tanıdıkta var orda ayarlar bişeyler
ostimde bazı yerlerde oluyormuş yetkilide yoktur diye dedim yoksa dışarıda belki bulunur. bütçeye bağlı :)

Anoraxia

Kayıtlı Üye
İsim
Murat Tektaş
Nereden
Ankara
Plaka
06 TDR 13
benim servis ivedik organizede orda var işte dediğim gibi 1-2 tane tek deri ama kaldımı bittimi bilemiyorum tabi onun dısında topuzuyla beraber satıldıgı için mecbur Ogunun dediği döşemeciye gitceksin ama yarın pazar efe mucux sana

demon

Kayıtlı Üye
İsim
Fatih Akgümüş
Nereden
Ankara
Plaka
06AY9508
Efe kardeşim ben sana yarın haber vercem .. ;)

fnasif

Kayıtlı Üye
İsim
Faruk NASIF
Nereden
İstanbul
Plaka
34 GE 9723
araç içinde camlar kapalı iken sigara içmek kadar iğrenç bir olay yok, hele yazın klimayı açıpta içenlere daha da deli oluyorum. kendim sigara içmeme rağmen aracımda içilmesine de izin vermem içmem de. sırf 5 dakkalık keyif için sürekli o kokuyu almak deli ediyor beni.

Torrado

Kayıtlı Üye
İsim
Ömer Yiğit
Nereden
İzmir
araç içinde camlar kapalı iken sigara içmek kadar iğrenç bir olay yok, hele yazın klimayı açıpta içenlere daha da deli oluyorum. kendim sigara içmeme rağmen aracımda içilmesine de izin vermem içmem de. sırf 5 dakkalık keyif için sürekli o kokuyu almak deli ediyor beni.
Faruk abi birde yazın klima açıkken içilince arabanın içine inanılmaz bir iğrenç koku siniyor ve ne yaparsan yap çıkmıyor dışarı

benim babamda sigara kullanıyor fakat arabada içmez içirtmezde sırf bu yüzden eski iş arabamız olan skoda pickupun iç tavanı simsiyah olmuştu

Efe

Kayıtlı Üye
İsim
Efe Çetin
Nereden
Ankara
servisi arayıp gidiyim dedim aradım açan olmadı :( benim tanıdık orda yoksa gitmeme gerek yok zaten yarın bi daha aricam bakalım inşallah bulurum orjinal körüğü :(

ZGR

Kayıtlı Üye
İsim
Özgür Gönül
Nereden
İstanbul
Plaka
EM6084
bugun aradıysan acılmaz zaten
pazar

sumer

Kayıtlı Üye
İsim
SÜMER SAPAN
Nereden
Ankara
benm biligim servis topuzla birlikte satıyor bende aramıştım passat için deri ve topuz şeklinde satılıyor ama yıldız sanayide çıkma temiz bulabilirsin...

GRKMSRGL

Kayıtlı Üye
İsim
GÖRKEM SARIGÜL
Nereden
Mersin
Araç
Leon 2.0 TDI FR
Plaka
33 EDA 19
tam yanan yeri yırt yanık oldugu belli olmasın baba yıpranmıştı dersin:)

Üst Alt