Acil Yardım :( | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Acil Yardım :(

Efe

Kayıtlı Üye
arkadaşlar teknik bi sorun değil ama konuyu buraya açmayı uygun gördüm. Bu akşam eve gelirken annem sigarasının izmaritini vitesin kenarındaki deriye düşürmüş ve biraz geç fark edince deri yandı :( babam görmeden bunu halletmem lazım bu derinin bana maliyeti ne kadar olur nerde yaptırabilirim :(

digiersoy

Kayıtlı Üye
yunus emre kardeşimiz vites körüğü diktirmişti o yardımcı olabilir sanırsam.
Geçmiş olsun.

mayham85

Kayıtlı Üye
iyi bir döşemeci uygun fiyata yeni körük dikebilir oraya. ben eskidiği için diktirmiştim 25 tl ye oldukça güzel oldu fiyatına göre. ancak körüğün değiştiği belli olur zira deri kısmı değişiyor

. orjinal olanı bulmak için iki seçenek var. ya çıkma bulmak yada sıfır almak ki sıfırı sadece topuzla beraber geldiği için malesef ciddi bir rakama geliyor.

Efe

Kayıtlı Üye
off :( yarın vakit bulabilirsem ataya gidicem bakalım bişeyler ayarlayabilirler umarım..

Anoraxia

Kayıtlı Üye
Efe serviste sadece onun derisini satıyolar diye biliyorum oda 30-40lira bişey.baktın satmıyolar bana at suçu onemli deil:D

Efe

Kayıtlı Üye
suçu sana atarım atmasına da işteceğim laf şu olur " arkadaşların sigarayı içsin iyi güzelde nereleriyle içiyolar ? " der :D

mayham85

Kayıtlı Üye
sen bir ataya sor yinede. ancak ben sadece körüğü orjinal şekilde vereceklerini sanmıyorum çünkü topzla ikisi beraber geliyor normalde.

Anoraxia

Kayıtlı Üye
şaka biyana yedek parçacıda war tek deri olarak 1-2 tane gordum onun dısında vitesle beraber satıyolar yarın gitte bi bak zaten senın tanıdıkta var orda ayarlar bişeyler

Şeker Adam

Kayıtlı Üye
ataya falan sakıngıtme sanayıde tanıdıgım bı dosemecı var ıstersen yollarıms enı oraya