Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Acil yardım

uludagli

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba ;
Bende aranıza katıldım . Yeni SEAT IBIZA 1.2 90 HB araç aldım. Fakat 2+2 garanti uzatma kampanyasından bahsedildi , almış bulundum İyi etmiş miyim bilmiyorum. Birde okudum yazılarınızı okuduğum kadarıyla DSG olsa iyi olur diyorsunuz.
Gereksizse cayabiliyor muyum. Bilgi verebilir misiniz ? Yaklaşık 1.800 TL

Şahsi fikrim bence gerek yok hor kullanmıyo iseniz ne arızası yapabilirki zaten çoguna kullanıcı hatası derler ama tabi size kalmış

Bu arada Hoşgeldin

Sonuç iyi olur Allahtan bilinir,kötü olur kuldan bilinir. Tamamen kendin ne istiyosan ne mantıKlı geliyosa öyle yap. SCW Ailesine hoşgeldin

Arkadaşlar merhaba ;
Bende aranıza katıldım . Yeni SEAT IBIZA 1.2 90 HB araç aldım. Fakat 2+2 garanti uzatma kampanyasından bahsedildi , almış bulundum İyi etmiş miyim bilmiyorum. Birde okudum yazılarınızı okuduğum kadarıyla DSG olsa iyi olur diyorsunuz.
Öncelikle hoşgeldiniz araciniz hayırlı olsun forum kuralları gereği üyelerimiz bölümünden giriş yapıp kendini tanıtirmisiniz bursa ekibimiz ve tüm SCW ailesi size fikirlerini iletecektir

16 cdf 48

Arkadaşlar merhaba ;

hoşgeldin iyi yapmışssınız, birde kendinizi tanıtırsanız tadından yenmez ;)

Çok gerekli olmasada insanı biraz daha güvende bırakıyor hani yeni Araba 3-4yıl sonra sıkıntı çıkartır diyorlar ya 4 yıl servise bağımlısın aynı zamanda dışarıda hiç bakım yaptıramazsın garantiyi bozarlar verdiğin para da boşa gider

kurye ile elden teslime verildi

Bende yaptırcaktım yaptırmadım aslında iyi ama sonra araba ile oynadığın zaman bir anlamı kalmıyor fazladan ödenmiş 1800 tl oluyor

16 BN 8435 leon fr

Aracınız hayırlı olsun sizin gönlünüz ne arzu ediyorsa onu yapmışsınız bizede Allah kaza bela vermesin demek düşer Aramıza hoşgeldin

celo

Geri
Üst Alt