Acil yardım | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Acil yardım

uludagli

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba ;
Bende aranıza katıldım . Yeni SEAT IBIZA 1.2 90 HB araç aldım. Fakat 2+2 garanti uzatma kampanyasından bahsedildi , almış bulundum İyi etmiş miyim bilmiyorum. Birde okudum yazılarınızı okuduğum kadarıyla DSG olsa iyi olur diyorsunuz.
Gereksizse cayabiliyor muyum. Bilgi verebilir misiniz ? Yaklaşık 1.800 TL

uur9334

Kayıtlı Üye
Şahsi fikrim bence gerek yok hor kullanmıyo iseniz ne arızası yapabilirki zaten çoguna kullanıcı hatası derler ama tabi size kalmış

Bu arada Hoşgeldin

26_BC_726

Kayıtlı Üye
Sonuç iyi olur Allahtan bilinir,kötü olur kuldan bilinir. Tamamen kendin ne istiyosan ne mantıKlı geliyosa öyle yap. SCW Ailesine hoşgeldin

Maviş

Forumdan Uzaklaştırıldı
Arkadaşlar merhaba ;
Bende aranıza katıldım . Yeni SEAT IBIZA 1.2 90 HB araç aldım. Fakat 2+2 garanti uzatma kampanyasından bahsedildi , almış bulundum İyi etmiş miyim bilmiyorum. Birde okudum yazılarınızı okuduğum kadarıyla DSG olsa iyi olur diyorsunuz.
Öncelikle hoşgeldiniz araciniz hayırlı olsun forum kuralları gereği üyelerimiz bölümünden giriş yapıp kendini tanıtirmisiniz bursa ekibimiz ve tüm SCW ailesi size fikirlerini iletecektir

16 cdf 48

ULU

V.İ.P Üye
Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba ;
hoşgeldin iyi yapmışssınız, birde kendinizi tanıtırsanız tadından yenmez ;)

memet_one

VİP Üye
Administrator
Çok gerekli olmasada insanı biraz daha güvende bırakıyor hani yeni Araba 3-4yıl sonra sıkıntı çıkartır diyorlar ya 4 yıl servise bağımlısın aynı zamanda dışarıda hiç bakım yaptıramazsın garantiyi bozarlar verdiğin para da boşa gider

kurye ile elden teslime verildi

turgayderin

Kayıtlı Üye
Bende yaptırcaktım yaptırmadım aslında iyi ama sonra araba ile oynadığın zaman bir anlamı kalmıyor fazladan ödenmiş 1800 tl oluyor

16 BN 8435 leon fr

Celo

Kayıtlı Üye
Aracınız hayırlı olsun sizin gönlünüz ne arzu ediyorsa onu yapmışsınız bizede Allah kaza bela vermesin demek düşer Aramıza hoşgeldin

celo