Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Acil yardım..

abi orta ızgara buldum bir tane ulaşabilcem bi numara mesaj atsana resmini cekip atim olur dersen alalım

Abi eğer biraz daha spor olsun dersen krom kısmını sök yeni bal peteği ızgara plastiği al kesip yerine silikon ile yapıştır yada vida atıver güzel olur hemde daha ucuz

kurye ile elden teslime verildi

Abi eğer biraz daha spor olsun dersen krom kısmını sök yeni bal peteği ızgara plastiği al kesip yerine silikon ile yapıştır yada vida atıver güzel olur hemde daha ucuz

Nerden alabilirim onu hocam varmı bi bilginiz acaba

Sent from my iPhone using Tapatalk

Nerden alabilirim onu hocam varmı bi bilginiz acaba

Herhangi bir aksesuarcı da vardır kontrol et ve bak iyice model olarak çok farklı ızgara plastikleri oluyor hangisi hoşuna giderse al kendin yap
Logo için birşey diyemem ama belki olmaya bilir

özel mesaj olarak attım abi olursa eger 70 TL

Herhangi bir aksesuarcı da vardır kontrol et ve bak iyice model olarak çok farklı ızgara plastikleri oluyor hangisi hoşuna giderse al kendin yap
Logo için birşey diyemem ama belki olmaya bilir

özel mesaj olarak attım abi olursa eger 70 TL
Mehmet abi bakiim yarın aksesuarcı ya ama hiç sanmıuorm cem hocam bnm araç mk3 dizel senin artıgın mk2 fr saolasın

abi oto 2000 diye biyer var vag gurubu bütün parçaları mevcut orayı bi ara sor istersen ellerinde varsa ucuza alırsın 2. el vesaire cıkmacı ve sıfır parçaları var

Geri
Üst Alt