Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Acil Yardım Yeni Seat Leon İçin Deger mi ?

brs-cn

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaslar;

BEYAZ Yeni Seat leon dizel+panoramik sunroof+led far-stop+karartılmıs camlar+17'' lastik takımı : 60.000 tl

SEAT-Leon-Diesel-Hatchback-Diesel-2.0-TDI-FR-5dr-in-CANDY-WHITE.jpg

LİMA YEŞİL Yeni Seat leon DSG dizel+panoramik sunroof+led far-stop+karartılmıs camlar : 63.500 TL
seat-leon-YN63LSZ.jpg

SİZCE HANGİSİ VEYA SİZCE BU PARA DEGER Mİ YENİ KASASI İÇİN ??
VEYA BOŞ OLARAK MI ALSAM??
VEYA BASKA MARKA MI ALSAM??
VE YILBASINDAN SONRA ZAM OLCAGI ICIN FIYATLAR DEGİŞCEK O YUZDEN ACİL KARAR VERMELİYİM
2.EL Mİ ALSAM ?
VS
VS ?

ŞİMDİDEN DÜŞÜNCELERİNİZ İÇİN TSKLER..

Ekli dosyalar

• seat-leon-YN63LSZ.jpg
    seat-leon-YN63LSZ.jpg
    58.9 KB · Görüntüleme: 32
  • SEAT-Leon-Diesel-Hatchback-Diesel-2.0-TDI-FR-5dr-in-CANDY-WHITE.jpg
    SEAT-Leon-Diesel-Hatchback-Diesel-2.0-TDI-FR-5dr-in-CANDY-WHITE.jpg
    21 KB · Görüntüleme: 30
Yesilini al bnce bu dolulukta bu kalitede dizel baska arac alamazsin gucun yetiyosa sifir al ugrasma ikinci elle hadi hayrli olsun simdiden

MK16i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aynen yeşili ve sıfır al

Bence yeşil alma, şu anda güzel gözükebilir ama zamanla beğenilmeyeceğini düşünüyorum. Beyazın herzaman alıcısını bulursun ama yeşilin zor. Devir şu anda araçlarda beyaz ve cam tavan devri. Maceraya gerek yok. Ama ben yeni leona halen ısınamadığımdan almazdım. Tabiki şahsi düşüncem.

Peki satarken yeşili satmak sıkıntılı olmaz mı ?

yeşili satmak veya farklı rengi satmak bazn zor oluyor renk eğer çok gıcıksa veya tercih edilmezse ama bu renk güzel farklı olmak güzeldir.yani bana kalsa seat a 60k üstünde para vermek cupra haricinde bana delilik gibi gözükürdü ama piyasa böyle oldu artık yapacak bişey yok 0 km araba alacaksan bu ama 2.el alacaksan vw audi bmw gibi araçlarda bakabilirsin

Yeşil çok yakışmış ama denilenler doğru satarken bir beyaz kadar seri olmaz ama olsun sonuçta bir görüntü farkı var bence değer :)

Arkadaslar daha aklımda bişey oluşmadı :/ Mehmet igcinin dediği gibi BMW,AUDI 2.el de almak biraz akıllıcı geliyor fakat LEON yılbaşından zamlanacağından satarken bişey kaybetmem diye düşünüorum ayrıca 0 bi araca bincem.Böyle oluncada hala renk secımınde sorun yasıyorum biraz daha fikir verirseniz sevinirim

yeşil coupe bi araç tr de çok popüler değil beyaz 4 kapılı leon hoş güzel o alınabilir birde gulietta dtcm modellerine bak hatta BMW 1 serisi dizel lerede bakabilirsin

Geri
Üst Alt