Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Acil yardım Leon Radyo hopörler sorunu

Ozie23

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar.Yeni aldığım 2009 Leon'umda radyoyu kurcalarken sanırım yanlış birşeyler yaptım ve kapılardaki hopörlerlerin büyük olanları çalışmaz oldu fakat küçükleri çalışıyor ama ses çok incee (tiizzzz) geliyor.Nasıl düzeltirim acil yardım ???

bütün hoparlörler mi çalışmıyor.

4 kapıda toplamda 4 küçük ve 4 büyük hoperlör bulunuyor.Bunlardan 4 tane büyük olanlar çalışmaz oldu.

Merhaba arkadaşlar.Yeni aldığım 2009 Leon'umda radyoyu kurcalarken sanırım yanlış birşeyler yaptım ve kapılardaki hopörlerlerin büyük olanları çalışmaz oldu fakat küçükleri çalışıyor ama ses çok incee (tiizzzz) geliyor.Nasıl düzeltirim acil yardım ???

Biraz daha açıklayıcı yazarsan sevinirim... radyo da ses çıkmıyor cd yada mp3 çalarda ses çıkıyor mu?

Biraz daha açıklayıcı yazarsan sevinirim... radyo da ses çıkmıyor cd yada mp3 çalarda ses çıkıyor mu?
Radyo,Cd ,mp3 farketmez hiç bir şekilde aracın kapısının iç kısmındaki 4 tane büyük hoperlörlerden ses gelmiyor fakat küçüklerinden geliyor.cd radyo farketmez ses gelmiyor.4 tane var en az birinden ses gelse patlak diyeceğim ama 4ü demi patlak acaba

Radyo,Cd ,mp3 farketmez hiç bir şekilde aracın kapısının iç kısmındaki 4 tane büyük hoperlörlerden ses gelmiyor fakat küçüklerinden geliyor.cd radyo farketmez ses gelmiyor.4 tane var en az birinden ses gelse patlak diyeceğim ama 4ü demi patlak acaba

Kardeşim bütün olasılıkları düşünüyorum ama hiç mantıklı bir şey yok şu an aklımda...

bence kesin ayarsal birşeydir. O zaman kodu biliyorsanız resetleyin...sigortasını sökün. Fabrika ayarlarına dönsün.

hiç birşey bilmiyorum inanın :)) en iyisi sanayinin yolunu tutmak :)

Geri
Üst Alt