acil yardım ibiza !! | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

acil yardım ibiza !!

koray.cano

Kayıtlı Üye

şimdi arabada böyle bir yazı gördüm yanındada ingiliz anahtarı bu ne demek ''insp'' ?

JoSepHH23

Kayıtlı Üye
Bakıma gotur arabayı bakımaa :D:D:D

BAkım ısaretı knka sıkıntı yok :D

koray.cano

Kayıtlı Üye
knka bakıma götur benı dıo araba sana yagını fıltrelerını bı degıstır bı rahatlasın söner ısık tüü ne zmandır bakıma gıtmıo:D
ben oyle servıse goturup bakım yaptırmam kı ustam var ona gotururm. zaten sureklı arıza ısıgı yandıgı ıcın arabada ne gbı sorun var goremıorum o zaman ben yrn arabayı bı pc ye baglatıyımda sorunları ogrenelım :) senın var mı tanıdgın kanka :D ?

JoSepHH23

Kayıtlı Üye
ben oyle servıse goturup bakım yaptırmam kı ustam var ona gotururm. zaten sureklı arıza ısıgı yandıgı ıcın arabada ne gbı sorun var goremıorum o zaman ben yrn arabayı bı pc ye baglatıyımda sorunları ogrenelım :) senın var mı tanıdgın kanka :D ?
Knka ben arabayı ılk aldıgımda bendede cıkıyordu o yazı knka kartal sanayıye bakıma goturdum bakımdan sonra söndü knka korkulcak bısı degıl o bakım zamanı geldıgını gosterıyor :)

koray.cano

Kayıtlı Üye
Knka ben arabayı ılk aldıgımda bendede cıkıyordu o yazı knka kartal sanayıye bakıma goturdum bakımdan sonra söndü knka korkulcak bısı degıl o bakım zamanı geldıgını gosterıyor :)
ben yarın ustamı arıcam olmadı bı senıde ararım senınkınıde ugrarrız :))