Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Acil yardım gerekli

yukcell88

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar aracımın otomatik vites okuyucusu bozuktu, tamire bıraktım Ankara'dan çıkma bulmuş ama o da çalışmamış, şimdi tekrar arayacağım diyor. Kayseri Zennecioğlu'nda yaptırıyorum ama açıkçası fazla masraf çıkmasından korkuyorum, sağlam bir okuyucu bulma konusunda yardım edebilecek olan var mı?

vites okuyucusu dediğin bir kaç kablo ve soketten oluşuyor sanırım bu modellerde..şanzıman sökülmeden iyi bir otomatikçi bu işi halleder.tabii aracın o ustaya gitmesi şart.kayseride biraz araştır bence otom.vites ten anlayan bir usta bulursun

vites okuyucusu dediğin bir kaç kablo ve soketten oluşuyor sanırım bu modellerde..şanzıman sökülmeden iyi bir otomatikçi bu işi halleder.tabii aracın o ustaya gitmesi şart.kayseride biraz araştır bence otom.vites ten anlayan bir usta bulursun

:) Sevindim, haftasonu sanayide otomatik şanzıman üzerine çalışan bi yer vardı oraya gideyim bari... Aslında servisten fiyat alsam da iyi olur...

karar vermekte fayda var tabii

geçmiş olsun inşallah sorunsuz kavuşursunuz araca...

Teşekkür ederim Murat kardeşim aslında 3 kasımda aldığımdan beri böyle, ben bilerek aldım ama ufak bi sigorta problemidir diye söylemişti satıcısı, o da aracıydı gerçi. Bende sıkıntı yok, viteslerin yerini de çalışma prensibini de adım gibi öğrendim ama babam kendisi ve annem için "yaptır şu meredi de neye attığımızı görelim" dediği için yaptırmaya çalışıyordum malum pederin aracını hasarlayınca bizimkine konduydu :)

Emre sanayide opel odak servisi var bmw mercedes otomatik şanzımanlarına bakıyorlar ve konularında deneyimliler sanayide büyük caminin yanında başka bir tarif ile süha petrolün arkasında danışmakta fayda var.

Emre sanayide opel odak servisi var bmw mercedes otomatik şanzımanlarına bakıyorlar ve konularında deneyimliler sanayide büyük caminin yanında başka bir tarif ile süha petrolün arkasında danışmakta fayda var.

Tam da orayı diyordum bende :) Cumartesi danışacağım abi, tanıdığınsa selamınla gideyim olmaz mı :D

Geri
Üst Alt