Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Acil Yardım! Arkadaşlar bu aracı almalı mıyım? 2002 signo 145000'de

Öncelikle kendinizi Üyelerimiz bölümünde tanıtmanız gerekmektedir.
http://www.seatclubworld.com/kurallarimiz-43/yeni-uye-olanlarin-dikkatine-12775/#post363956

Araç ile ilgili olarakta her ne kadar araç ile ilgili detaylar verilmiş olsada servise göstermek en doğru sonuç olacaktır.
Resimler çok yanıltıcı olmakta, sonuçta önemli olanın bir noktaya kadar dışı değil yağına suyuna ne kadar dikkat edilmiş, ne kadar yorulmuş vs. gibi durumlardır.
Tecrübemle sabittir.

Öncelikle hızlı cevabınız için çok teşekkürler...
Kendimi tanıtmıştım aslında...
[url]http://www.seatclubworld.com/uyelerimiz-2/arkadaslar-merhaba-bana-yardim-eder-misiniz-15375/#post430362

B[/URL]u arada yarın sabah servise göstereceğim.Ama tek takıldığım nokta ve yardım almak istedğim;

145000 de 2002 lpg li signo için söylenilen vasıflara 15500 verilir mi? ya da ne tavsiye edersiniz?

Kamikaze arkadaşımıza da çok teşekkürler ama bütçem oralara maalesef çıkamıyor.

bildik bir arabaya + 2-3 bin TL yi baştan vermek, sürpriz arızaya harcamaktan iyidir, tabii tesadüf/şans kriteri başka. Hem model yılı olarak 4 yıl fark da az değil.

Kesinlikle haklısınız ama bu 15500 +2-3 fazla hali olunca çok hareket sahası kalmıyor ama daha güzel bir haber verirseniz malumatım olsun değerlendirmeye gayret ederim

saygılarımla...

kmsı yuksek sız bu arabaya 20 bın km bınersenız bu araba 165-170 bın olcak kı o zaman elden cıkartma bıraz sıkıntı olur sızın ıcın ama tercıh sızın

Km kesinlikle normal 10 yaşında araba senede 14,000km yapmış 60-70,000km'de olması asıl şaşırtıcı olur

15,5 güzel rakam palio parası.Hararet yapmadıysa ve bakımları zamanında yapıldıysa uzun yıllar binilir.

Geri
Üst Alt