Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Acil Yardım İbiza 1.4 sport

Komple boyalı gibi duruyor arac fiyat normalin altında iyice baktırmak lazım ekstraları oldukça fazla neden bukadar düşük fiyata satıyor anlayamadım

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sizce aşağıdaki araba nasıl. Ve 1.4 sport modeli nasıldır.
Yardımlarınız için teşekkürler.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...del-ibiza-117.500-binde-temiz-190673384/detay
Benim çok beğendiğim araçlardan biri zamanında çok baktım, bir tane temiz ve oynanmamış buldum, onuda kaçırdım.
Tamamıyla benim tercihim lpg siz ve oynanmamış bi araç bakardım. Dediğim gibi bu benim tercihim.
Araç olarak, donanımlı ve hoş bir araç kesinlikle...

Fiyat olarak da uygun... iyi bir ustaya göstermek lazım

araç diri gibi duruyo fakat dışarıda da göstermeni öneririm...

2004 model normal fiyatı üstelik tek kapı üstelik pespembe :) 2004 model arac 10 yıllık arac illaki bişisi vardır ama cok takılmamak lazım.burda beğenip, işinizi görürmü ona bakmak lazım tamamen içine sinme olayı :) 17 bin lıraya albea vermıyolar @imender

3 kalem masraf var diyor. Debriyaj balatasi, sağ on teker rulmanı, klima filtresi. Bunlar ne kadar tutar. Bu yuzden ucuz olabilir mi. Açıkçası ilk arabam olacak ve pek de arabadan anlamiyorum.

2004 model normal fiyatı üstelik tek kapı üstelik pespembe :) 2004 model arac 10 yıllık arac illaki bişisi vardır ama cok takılmamak lazım.burda beğenip, işinizi görürmü ona bakmak lazım tamamen içine sinme olayı :) 17 bin lıraya albea vermıyolar @imender

Yani sizce iyi degil mi arac. Bi ara leon bakmistim uygun fiyatli bulamadim. Sonra brava, polo, golf falan baktim. Fiyatlar genelde uçuk. Bilmiyorum bu arabanin hastasi oldugum için değilde, fiyat özellik olarak uygun olduğu icin ilgimi çekti. Ne yakar, parçası pahalimidir yada tutan satilabilen bi araç mıdır çok bilmiyorum.

3 kalem masraf var diyor. Debriyaj balatasi, sağ on teker rulmanı, klima filtresi. Bunlar ne kadar tutar. Bu yuzden ucuz olabilir mi. Açıkçası ilk arabam olacak ve pek de arabadan anlamiyorum.
debriyaj balatası 300-500 arası+rulman 100 lira+klima filtresi 177-500 arası modele gore bakmam lazım etkadan.benım cordoba nin klima filtresi orjınal 177 lira.klima filtresi deyince akla polen filtresi gelmesin.drayer ingilizcesi.klima radyatorun içinde klima gazını nemden tozdan capaktan süzen içeri temiz hava gönderen filtredir

Yani sizce iyi degil mi arac. Bi ara leon bakmistim uygun fiyatli bulamadim. Sonra brava, polo, golf falan baktim. Fiyatlar genelde uçuk. Bilmiyorum bu arabanin hastasi oldugum için değilde, fiyat özellik olarak uygun olduğu icin ilgimi çekti. Ne yakar, parçası pahalimidir yada tutan satilabilen bi araç mıdır çok bilmiyorum.
aracta yazılım+motorla ilgili modifiye bişisi yoksa yakmaz aksine koklar ufak araba.2001 model ibiza var arkadaşımda gayet seri ve yakıtı mukemmel yakıyor.yalnız bayanlara hitap ediyor bu arac erkek adam binemez :D

araba satmak için değil binmek için alınır gunumuzde ihtiyacdır.meraklısına hastasına satılır.seatı herkes bilmiyor maalesef alışmışız renoya tofaşa hyundai ye binmeye :D

Geri
Üst Alt