Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

acil yardım

tuğra

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar hafta sonu geçirmiş olduğum ufak bir kaza sonucu aero ön tamponum çatladı ve alt tarafındaki siyah ızgara kırıldı. Aracı çok fazla kullanmadığım için kaskosuz biniyorum şuan kasko yaptırıp bir iki ayak oyunu ile değiştiririm diye düşünüyordum ancak ata otomotiv semih bey ile görüşmelerimiz sonucu tamponun değişmesi küçük hasar olmayıp hasarsızlığıda bozacağını öğrendim ve çok iyi tampon tamiri yapabilen yerler olduğunu öğrendim sizden ricam ankarada bu işi yapabilen referans olabileceğiniz bir yer varmı ve daha önce tampon tamir ettiren arkadaşlarımdan ricam nasıl bir işlem tamir edildiği çok belli oluyormu malumunuz arabanın en göz önünde olan yeri. Şimdiden hepinize çok teşekkürler.

Resimleri ekleyemedim hata veriyor ama denemeye devam ediyorum yüklüycem

resim boyutlarını 600x olarak düşür olması gerekli
tamir için Ankaradan yardımcı olucaklardır bilen arkadaşlar

geçmiş olsun. çok binmiosun ama bi çok yerde denk geliorum sana :D

geçmiş olsun geçen haftasonu bir uğursuzluk vardı herkesin üzerinde bende haftasonları kullanıyorum aracı ne hikmetse pazar günü ufak bir kaza yaptım olacağı varmış :(

Geri
Üst Alt