Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Acil yardım arkadaşlar lütfen :) Kemer mi ? Bodrum mu ?

sae34

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar kız arkadaşımla tatile çıkmayı düşünüyoruz daha önce görmediğimiz bi yere gidelim diyoruz ..
giden gören arkadaşlar varsa tavsiye edebilirler mi ?
kemer le bodrum arasında kaldık karar da veremiyoruz lütfen yardım..
canlılık açısından , vakit geçirebilme açısından, unutulmaz bi tatil için sizce kemer mi bodrum mu ?

kemere daha önce giden arkadaşlar yorum paylaşabilirler mi ?

şimdi ikisi tatil bakımından çok farklı mekanlar
Kemer genelde herşey dahil sistemiyle çalışan, güzel tehsisler bulunduran bir tatil bölgelsi.Bu şekilde olması sizi otele bağlayacaktır. Hoş kemerde otel dışına çıkıp gezecek çok da fazla bir yer yok. Bu yüzden otelden dışarı çıkmanıza da gerek yok

Bodrum ise benim mantığıma göre, ucuz bir otelde kalınıp( temiz ve güvenli olmak şartıyla), her gün başka bir beach her akşam farklı bir mekana gidilecek tatil bölgesi. Eğer gezmek istiyorsanız tercihiniz kesinlikle Bodrum olsun. Bodruma gidip dolaşmak istiyorsanız da ya arabanızla gitmenizi tavsiye ederim yada arabayla gitmeyecekseniz bodrum merkezde bir otelde kalmanızı, bu sayede bodrum otogardan diğer beldelere kolayca ulaşabilirsiniz. Arabasız gidip de şehir merkezi dışında kalacaksanız ulaşmınız çok zor olur. Misal gümbette kalıp da türkbüküne gitmek isterseniz, ilk olarak bodrum merkeze dolmuşla gidip merkezden başka bir dolmuşla türkbüküne geçmek zorunda kalacaksınız. Dönüş de aynı şekilde 2 aktarma olacaktır :)

Özetlersek dinlenme için Kemer, gezip tozmak için Bodrum :)

cüco sen bunu bize değilde yengeye sorsan :)

Kemer merkez canlı değil midir hareket anlamında ne bilim bi barlar sokağı vs vs ...

Eğlenmek güzel vakit geçirmek istiyorsanız çeşmeyi tavsiye edebilirim hem daha yakın hem şuan çok güzl ..Denizleri olsun clubları olsun yemek yencek dolaşılcak yerler çok, tavsiye ederim gitmediyseniz

Eğlenmek güzel vakit geçirmek istiyorsanız çeşmeyi tavsiye edebilirim hem daha yakın hem şuan çok güzl ..Denizleri olsun clubları olsun yemek yencek dolaşılcak yerler çok, tavsiye ederim gitmediyseniz

çeşme güzel ama daha önce gittik gitmediğimiz kemer bide bodrum ikisi arasında bi tercih olucak.

O zamn bodurumu tercih ederdim yerinizde olsam..

Geri
Üst Alt