Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

acil seat ibiza arka stop lambası kapağı

cigaerkan

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bugun aracımın başına geldiğimde aracın sol arka stop lambası kapağının olmadığını gördum.Sanırım düştü.Nereden bulabilirim? Bu konuda bilgisi olan bana yol gösterecek arkadaş var mı? Saygılar

Arkadaşlar bugun aracımın başına geldiğimde aracın sol arka stop lambası kapağının olmadığını gördum.Sanırım düştü.Nereden bulabilirim? Bu konuda bilgisi olan bana yol gösterecek arkadaş var mı? Saygılar
Merhaba çıkmacılardan buluna bilir yada servise sorulur

kurye ile elden teslime verildi

Kapak olarak bulursanızda almanızı tavsiye etmem bir süre sonunda su girebilir yada buhar yapabilir. Komple stop olarak temiz çıkma yada sıfır olarak temin etmeniz en garantili çözüm olur.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çıkmasıni bulursaniz ii olur olmadı servise götürün ama serviste baya baya fazla fiyat olur...siz en iisi cikmacilarda bi arastirin derim son çare servis olsun...

Geri
Üst Alt