Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

acil satılık crossfire!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ilk gelen Crossfire'lar bizim lisenin oraya gelmişti ben lisedeyken..
keyifli bi sesi var ama bu aracı seven çok sever sevmeyen de hiç sevmez benim gibi.. :) :)

mercedes clk 320 motoru kullanıyorlar bu araçlarda. Yani V6 3.2 220bg. yakıtı 14-15 litreden aşağı değildir. Benimde gerçekten beğendiğim bi araç hatta bi ara aklımdanda geçiyordu ama malesef boyu 1.80 den uzun olan arkadaşlar bu aracı hayal etmesinler boşuna..

mercedes clk 320 motoru kullanıyorlar bu araçlarda. Yani V6 3.2 220bg. yakıtı 14-15 litreden aşağı değildir. Benimde gerçekten beğendiğim bi araç hatta bi ara aklımdanda geçiyordu ama malesef boyu 1.80 den uzun olan arkadaşlar bu aracı hayal etmesinler boşuna..

evet belirli bi saatten sonra uzun boylu kişiler için kullanmak sıkıntı veriyo biraz...vede 2 kişilik olması biraz sorun yaratabilir...ama tüm bunlar dışında fiyatına göre çok dikkat çekici ve birçok insanın hiç bilmediği,görmedği bi araba...

Boy kısmını ucundan kurtarıyorum o zaman :D. Aslında çok sevdiğim ve istediğim bi araç ama zaman uygunsuz baya bi :(.

Gerçekten çok güzel bir araç bence içi dışı olsun göze hitap ediyo hani motor açısından da hiç fena değil :)Tatminkar ama cep yakar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt