Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ACİL satılık 2009 leon 1,4 tsi style

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ilk önce hayırlı satışlar kardeşim.. yakıt ekonomisinden dolayı sattığını söylemişsin, çok mu yakıyo acaba ?

ilk önce hayırlı satışlar kardeşim.. yakıt ekonomisinden dolayı sattığını söylemişsin, çok mu yakıyo acaba ?

tşkler kardesım....cok demeyelımde ben gun ıcınde cok fazla yol yaptıgımdan ayrıca benzının fıyatı malum oldugundan bana agar gelıor hepsı o

tşk

Arkadaslar dukkan tutuldu islemler basladi acil oldugundan aracimi 26-27 gibi fiyata birakicam :( cok acil dusunen arkadaslar donebilirmi tskler

Hayırlı satışlarrr aslında araçlar çok ekonomik benzin pahalı sadece olay bu malesef

DADAŞIM

malesef evet zaten aracı ılandan kaldırmıstım ama dukkan ısı hızlı gelısınce aracımı cok cuzı gıyata bırakıcam :(

arkadaslar arac satılmıstır ılgınız ve yardımınız ıcın tesekkurler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt