Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ACİL SATILIK 1.4 SPORT İBİZA GhOsT RİdER...34 RRA 75....:)

Alman stili diyorsun yani:)Ben beğendim arkadan görüntü gayet yerinde olmuş.:eek:key:
Önden de güzel ama jant lastik gelince daha bir iyi gözükecektir!
Bu arada ön logonun sağ ve solundaki panjurlarıda petek ızgara yap diyeceğim Emre orası biraz eksik gibi duruyor.
Senin için :cool: keyif zamanı:)...

xx

ben çok beğendim. takım olarak kullandığında görsel ziyafet olacak. benim tek takıldığım nokta jant göbeğinin kırmızı olması. gri olsa daha hoş olurdu sanki.

Alman stili diyorsun yani:)Ben beğendim arkadan görüntü gayet yerinde olmuş.:eek:key:
Önden de güzel ama jant lastik gelince daha bir iyi gözükecektir!
Bu arada ön logonun sağ ve solundaki panjurlarıda petek ızgara yap diyeceğim Emre orası biraz eksik gibi duruyor.
Senin için :cool: keyif zamanı:)...

xx

sağol kardeşim,bi onlar kaldı zaten:eek:key:

Her şey çok güzel fakat bende jantı beğenmedim..Belki de biz jant dan anlamıyoruz..:D

bende begendim hersey iyi güzelde ön jantlar nerde ? fantezi amaçlımı yaptın yoksa başka bir bildiğinmi var

Geri
Üst Alt