Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Acil Nazarlık Göze Geldik Patron!!!

Anarchist

Kayıtlı Üye
Patron bence siteye acil nazarlık ekle... Feci göze geldik üst üste kazalar geliyor... Allahtan küçük kazalar...

İşin şakası bir yana arkadaşlar lütfen biraz daha dikkatli olalım... Herkese kazasız belasız keyifli sürüşler!..

3630nazar.jpg

Bu sıralar üstüste geliyor kazalar maalesef,allah beterinden saklasın..

Aynen katılıyorum kendimizden esirgediğimiz araçlarımız malesef sokaklara emanet Rabbim cümlemizi kazadan beladan korusun cümlemize sağlık sıhhat nasip eylesin...

Rabbim kazasız bela nazar vermesin inşeALLAH..

küçük dua as diyeceğim sayfa dini değil..yanlış anlaşılmak var...
ama ben duayı buraya yazayım arzu edenler..
her sabah okusunlar çok faydalı nazar duasıdır..

“Bismillahillezi lâ yedurru maasmihi şeyün fil erdi velâ fissemâi ve hüvessemiulalim”

"Eûzü bikelimâtillahittammâti min serri ma haleka"

bu ikisi çok güçlü duadır..tavsiye ederim
arabaya binerken bir iş yapacağınız zaman...okuyun bi de üstüne ayetel kürsi...taş gibi olursunuz inşeALLAH.....

Allah bizleri Kazalardan belalardan esirgesin arkadaşlar güzel bir konu olmuş teşekkürler tarık abi

rabbim kazasız bela nazar vermesin inşeallah..

Küçük dua as diyeceğim sayfa dini değil..yanlış anlaşılmak var...
Ama ben duayı buraya yazayım arzu edenler..
Her sabah okusunlar çok faydalı nazar duasıdır..

“bismillahillezi lâ yedurru maasmihi şeyün fil erdi velâ fissemâi ve hüvessemiulalim”

"eûzü bikelimâtillahittammâti min serri ma haleka"

bu ikisi çok güçlü duadır..tavsiye ederim
arabaya binerken bir iş yapacağınız zaman...okuyun bi de üstüne ayetel kürsi...taş gibi olursunuz inşeallah.....

amin

Geri
Üst Alt