Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

{{{ Acil }}} Lovato mu ? Landirenzo'mu??

en az kullanan kişi bile ayda 1000 km yapsa bir 500 tl benzin parası ödemek var birde 250 lira ödemek var yani serhat abi.

motor ömrünü etkilediği aşikar bir durum bunuda biliyorsundur kardeşim ben şahsen 1.6aracım olsa taktırabilirim ama dediğim gibi km yapmıyorsam da 5 seneden fazla binmem 1.6 araca o zaman kendini de pek amorti etmez ve gene ben 1.8t gibi bir motora lpg kullanmayı pek mantıklı bulmuyorum bu benim fikrim km yapmıyorsan az biniyorsan senede 3000km gibi az kmlerde geziyorsan gereksiz bana göre....

motor ömrünü etkilediği aşikar bir durum bunuda biliyorsundur kardeşim ben şahsen 1.6aracım olsa taktırabilirim ama dediğim gibi km yapmıyorsam da 5 seneden fazla binmem 1.6 araca o zaman kendini de pek amorti etmez ve gene ben 1.8t gibi bir motora lpg kullanmayı pek mantıklı bulmuyorum bu benim fikrim km yapmıyorsan az biniyorsan senede 3000km gibi az kmlerde geziyorsan gereksiz bana göre....

dediğine katılıyorum senede 3000 km nedir ki tabi ki o kadar yol yapsam ben taktırmam ama senede en az 15.000 km yapıyoruz

Geri
Üst Alt