Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

{{{ Acil }}} Lovato mu ? Landirenzo'mu??

ben Lpg ile ilgili şukadar söyleyım size Lovato ve diğerleri :) kesinlikle muhteşem bır marka ve seat volkswagen grubundada çok uyumlu
yakıt sarfiyatınız şuan için bence çok fazla 050krş arabanızı biraz daha sakin ve devirlere uyarak kullanmanızı öneririm
sizin aracınız lpg ile şehiriçi 0.25 krş yakar :eek:key:

en ama en fazla 0,25 yakar.... bursadan arabayı tıka basa giyim ürünleriyle dolduruyorum(tıka basa derken tavandan ayak koyma yerlerine kadar tek 1 cm boşluk bırakmıyorum... sadece 2 kişinin yaşam alanı kalıyor araçta).. yola çıkıyorum hiç gaz kesmeden rampalarda dahil 110-120 km hızla geliyorum... 0,23 yakıyor... kaldıki bende atiker var :) 2,5 sene oldu tık demedi...(maşallah) bu gün araç alsam sanırım yine gaz taktırabileceğim bi araç tercih ederdim... ayda 2 kez bursaya gidiyorum bu şekilde... şimdi motoru yese ne olur yemese ne olur... zaten bana 1 motor parası amorti etti çoktan... özel araçla yolculuğu karı kaldı.... :D

bu arada arkadaşlar bi sorum olucak levatocular size özellikle... bu gün bi arkadaşın leonunu kullandım... benim araçla aynı motora sahip levato gaz var onda... ama araç gazda çalışırken çıt çıt çıt diye gaz enjektörlerinden ses geliyor... biri levatoların böyle olduğunu söyledi ancak benim inanasım gelmedi?.. eğer böyleyse ben olsam 1 kez daha düşünürüm... sinir bozucu bir ses çünkü...

http://www.seatclubworld.com/lpg-do...-dikkat-edilmesi-gerekenler-14839/#post415508

Üsteki verdiğim linkte lpg nin mantıgı hakkında biraz bilgi vermiştim belki faydası dokunabilir.

hangisi derseniz ikiside güzel, ama ben landi renzo'yu tercih ederim ikisi arasında. :eek:

stepnenin yerinde kalmasını istiyorsanız bence bu şekil montaj daha güzel. Ben leon müşterisi simit tank bile istese bunu takıyorum zorla :) Leona yakışan en güzl tank derim. Değerlendirmeye alınız.

http://imageshack.us/photo/my-images/36/silindirtank.jpg/

Uploaded with http://imageshack.us

Bende atiker sıralı sistem mevcut özellikleri 35'lik tank simit bagajda yer kaplamıyor 80 tl tam depo dolumu standart kullanımda 320 ila 340 km arasında mesafesi mevcut standar kullanım dışı verisi 280-300 km arası bunun dışındaki atikerdeki en güzel özellik araç bi şekilde hızdan veya yoldaki şartlardan dolayı zorlanır ise otomatik olarak kendini benzine veriyor ve daha sonraki rahatlamada tekrardan gaza geçiş yapıyor. Bu konuda atikeri'de listene almanı öneririm yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum dilimi ve elimi ısırim daha henüz bi sıkıntı yaşamadım.

bu arada arkadaşlar bi sorum olucak levatocular size özellikle... bu gün bi arkadaşın leonunu kullandım... benim araçla aynı motora sahip levato gaz var onda... ama araç gazda çalışırken çıt çıt çıt diye gaz enjektörlerinden ses geliyor... biri levatoların böyle olduğunu söyledi ancak benim inanasım gelmedi?.. eğer böyleyse ben olsam 1 kez daha düşünürüm... sinir bozucu bir ses çünkü...

Ben dahil 6 kişi lovato kullanıyoruz hiç çıt çıt sesi falan duymadım o arkadaşın tesisatin da sorun olabilir.
Ayrıca :
Levato değil lovato atikerci ;-)

• Beğen
Reaksiyonlar: RD38
bende bilindiği üzere 2011 ibiza var ve ben zavoli taktırdım. bence bu seçeneğide deneyebilirsin. çok memnunum performansta en üst düzeyde.

tarık arkadaşına söyle bence aracını bir usta ya göstersin(ama gerçek bir ustaya ) :D :D

çok km yapmıyorsanız bence gerek yok ama okuduklarıma göre Lovato daha iyi BRCyi de çok öneriyorlar ancak sanırım fiyat biraz yüksek bi akrabam a6sında kullanıyor aracın LPG ile çalıştığını anlıyamadım uzun zamandır kullanmasına karşın çok düzgün tek marş düzenli çalışıyor tabi bunun ayarlada alakası var sanırım.... ben az binerim LPG de taktırmam mantığıyla devam ediyorum...

çok km yapmıyorsanız bence gerek yok ama okuduklarıma göre Lovato daha iyi BRCyi de çok öneriyorlar ancak sanırım fiyat biraz yüksek bi akrabam a6sında kullanıyor aracın LPG ile çalıştığını anlıyamadım uzun zamandır kullanmasına karşın çok düzgün tek marş düzenli çalışıyor tabi bunun ayarlada alakası var sanırım.... ben az binerim LPG de taktırmam mantığıyla devam ediyorum...

en az kullanan kişi bile ayda 1000 km yapsa bir 500 tl benzin parası ödemek var birde 250 lira ödemek var yani serhat abi.

Geri
Üst Alt