Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

{{{ Acil }}} Lovato mu ? Landirenzo'mu??

muhtemelen az alan tanktan olacak zannediyorum çünki bagajımdaki yedek lastik koyulan yere özel yapılıyormuş araştırmalarıma göre ama bakalım bazı kişiler 250 krş a kadar düştüğünü yazmış forum sitelerinde ama bakalım hayırlısı artık

250-300 arasında gidip gelecektir şehir içinde tabiki kullanımızada bağlı aracı.Bizim 1.4 TSI lar şehir içinde benimkisi 300 yakıyo şehir dışında ise 250 yakıyo sizinkilerde bu değerde gidip gelecektir.

anladım peki yakıt konusunda tasarruf hangi ölçüde örneğin benim şuanda arabam şehiriçi kullanımda 0,50 krs / km benzin tüketiyor. Bu ne kadar aşağıya düşer ?
2,16'dan lt aldığım LPG ile 20-21 krş yakıorum (18jant faktörüde war tabi) benzin ile çok ciddi fark war. yıllardır boşuna benzinli binmişiz

Tabi istanbul şehir içi trafiği ile ankara trafiği farklı bence istanbulda 300 normal

230u pek geçmiyor benimkide,18 jant,bagajda müzik sisteminden dolayı olan ağırlık vs... lt sini 2.00dan alıyorum,2yıldır lovatocuyum hiçbir sıkıntım olmadı,taktırmadan evelki 3 yıl benzine verdiğim paraya yazık günah olsun:)

Sağlam bir usta montajı ile şiddetle Lovato'yu tavsiye ederim bundan bİr önceki aracımda kullandım 7 yıl boyunca beni hiç üzmedi.(Lpg de kitin iyi olması kadar montajını yapan ustanında iyi olması tercih sebebidir.)

Geri
Üst Alt