Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

{{{ Acil }}} Lovato mu ? Landirenzo'mu??

Konu, 'LPG Dönüşüm Sistemleri' kısmında ozgedincoz tarafından paylaşıldı.

1. ozgedincoz

ozgedincoz SCW Ladies

160
    15
    18
    2008 model 73.000km'deki Leon 1.6 Reference aracıma artık 4,20' i aşan benzin fiyatından dolayı hiç kıyamasam da lpg taktıracağım ve iki marka arasında çelişkide kaldım. Bu araçla en uyumlu kit olarak hangisini önerirsiniz ? daha doğrusu ben sorumu şöyle sorayım ben bu konuyu yaklaşık olarak 2 aydır araştırıyorum fakat Lovato ve Landirenzo arasında çelişki yaşıyorum bana bu ikisi arasında bir öneride bulunurmusunuz ??

2. dgkndmrr

dgkndmrr SCW Üyesi

3.523
    584
    113
    Ben edindiğim bilgilere dayanarak Lovato demek istiyorum

3. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

9.428
    1.443
    113
    bu konuya tüpçüler cevap verecektir.özge renkli ve kalın punto yazmak site kuralları gereği yasaktır teşekkürler ama şunuda belirteyim bencede lavato

4. RD38

RD38 SCW Üyesi

1.067
    384
    83
    uzun süren araştırmalarıma istinaden landirenzonun daha kaliteli olduğunu duydum fakat çok sesli çalıştığı için kendi aracıma lovato ya karar kıldım. kısmetse yarın taktırmayı düşünüyorum.

5. ofb37

ofb37 SCW Üyesi

998
    190
    43
    marka konusunda çok söylenti var.ancak benım tek bildiğim sağlam bi usta ve sağlam bi montaj!:eek:key:

6. dgkndmrr

dgkndmrr SCW Üyesi

3.523
    584
    113
    evet usta konusuda çok önemli ömer dediğin gibi :)

7. RedLine

RedLine SCW Üyesi

4.853
    1.283
    113
    1bucuk yıldır lovato kullanıyorum. gerek performans gerek yakıt-ses konusunda çok memnunum.kesinlikle tawsiye ederim

8. ozgedincoz

ozgedincoz SCW Ladies

160
    15
    18
    anladım peki yakıt konusunda tasarruf hangi ölçüde örneğin benim şuanda arabam şehiriçi kullanımda 0,50 krs / km benzin tüketiyor. Bu ne kadar aşağıya düşer ?

9. Nusret

Nusret SCW Üyesi

1.540
    335
    83
    Lovato derim bende.O konuyu tüp kullanan arkadaşlar daha iyi bilecektir ben tüpe karşı olduğum için bilemiyorum :)

10. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

9.428
    1.443
    113
    lpg ucuz ve yaptıracağınız yakıt tankı ilede alakalı 50 lt lik tank yaptırırsınız lpg ye az uğrarsınız 30 lt tank takarlar sık uğrarsınız birde kullanma alışkanlığınız önemli nekadar gaza bastığınız yani ama 30 krş lara kadar düşer hatta daha az

Sayfayı Paylaş