{{{ Acil }}} Lovato mu ? Landirenzo'mu?? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

{{{ Acil }}} Lovato mu ? Landirenzo'mu??

ozgedincoz

SCW Ladies
2008 model 73.000km'deki Leon 1.6 Reference aracıma artık 4,20' i aşan benzin fiyatından dolayı hiç kıyamasam da lpg taktıracağım ve iki marka arasında çelişkide kaldım. Bu araçla en uyumlu kit olarak hangisini önerirsiniz ? daha doğrusu ben sorumu şöyle sorayım ben bu konuyu yaklaşık olarak 2 aydır araştırıyorum fakat Lovato ve Landirenzo arasında çelişki yaşıyorum bana bu ikisi arasında bir öneride bulunurmusunuz ??

KAPTAN

Forumdan Uzaklaştırıldı
bu konuya tüpçüler cevap verecektir.özge renkli ve kalın punto yazmak site kuralları gereği yasaktır teşekkürler ama şunuda belirteyim bencede lavato

RD38

Kayıtlı Üye
uzun süren araştırmalarıma istinaden landirenzonun daha kaliteli olduğunu duydum fakat çok sesli çalıştığı için kendi aracıma lovato ya karar kıldım. kısmetse yarın taktırmayı düşünüyorum.

ofb37

Kayıtlı Üye
marka konusunda çok söylenti var.ancak benım tek bildiğim sağlam bi usta ve sağlam bi montaj!:eek:key:

RedLine

Kayıtlı Üye
1bucuk yıldır lovato kullanıyorum. gerek performans gerek yakıt-ses konusunda çok memnunum.kesinlikle tawsiye ederim

ozgedincoz

SCW Ladies
1bucuk yıldır lovato kullanıyorum. gerek performans gerek yakıt-ses konusunda çok memnunum.kesinlikle tawsiye ederim
anladım peki yakıt konusunda tasarruf hangi ölçüde örneğin benim şuanda arabam şehiriçi kullanımda 0,50 krs / km benzin tüketiyor. Bu ne kadar aşağıya düşer ?

Nusret

Kayıtlı Üye
Lovato derim bende.O konuyu tüp kullanan arkadaşlar daha iyi bilecektir ben tüpe karşı olduğum için bilemiyorum :)

KAPTAN

Forumdan Uzaklaştırıldı
lpg ucuz ve yaptıracağınız yakıt tankı ilede alakalı 50 lt lik tank yaptırırsınız lpg ye az uğrarsınız 30 lt tank takarlar sık uğrarsınız birde kullanma alışkanlığınız önemli nekadar gaza bastığınız yani ama 30 krş lara kadar düşer hatta daha az

Üst Alt