Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Acil Leon1.6 SR Motor Üst Koruyucu Kapak Lazım

HakanLeon

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar yeni leon aldım ama motor üst kapağı yok filtre takmak için çıkarmışlar tekrar takmayı unutmuşlar
acil bulup almam lazım bu konuda bakma yardımcı olabilecek biri varmı çıkmacı falan
kapağın resmini ekliyorum
Adsız.jpg

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    57.6 KB · Görüntüleme: 64
Adana'da bir parçacı var, isimlerini vermiyim de onlar satıyorlar. Fiyatını bilmiyorum, herhalde 60 ile 80tl arasında birşeydir.

yani kapak tamamen yok mu ?..şaka gibi gerçekten..inşallah çabuk bulursunuz..

aynen kapak tamamen yok kaputu açınca çok kötü görünüyor sıfırı var siparişle 2 günde gelir dedilerde çıkmacıdan daha uygun fiyata bulabilirsem diye

hakan abi Tamponcu Aliye ugradın mı ??
Kapak yu Plakalı olanın mı ?

sahibinden de bi ilan vardı ama baktım şimdi bulamadım "motor üst muhafaza kapağı diye geçer":eek:key:

bu konuda bi sonuç alabildiniz mi ya?bizim araçtada yok gerçi bizimki baştan beri yok servis öyle dedi ama takmak için yerleri var en azından...

fatih abi görüştümde sıfır varmış ellerinde burdada sıfır buldumda çıkma olsn diye uğraşıyorm

Geri
Üst Alt