Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Acil kaza Destek (ankara )

Hifsi

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar dün gece ufak bir kaza geçirdim araba çamura girdi yerlerin ıslak olmasindan dolayı ne yapalirim yardımınıza ihtiyacım var.

Araç kasko lu nerde yatırabilirim kendim mi yaptırmalıyım kasko ya mi servis ücretle yapsa nekadar tutar?

Hasarlı parçalar on tampon sadece araba yürüyor arza ışığı yakmıyor resimlerini paylaşıyorum
20180510_020104-min.jpg20180510_020117-min.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Arkadaşlar dün gece ufak bir kaza geçirdim araba çamura girdi yerlerin ıslak olmasindan dolayı ne yapalirim yardımınıza ihtiyacım var.

Araç kasko lu nerde yatırabilirim kendim mi yaptırmalıyım kasko ya mi servis ücretle yapsa nekadar tutar?

Hasarlı parçalar on tampon sadece araba yürüyor arza ışığı yakmıyor resimlerini paylaşıyorum
Ekli dosyayı görüntüle 17347Ekli dosyayı görüntüle 17348

Geçmiş olsun sadece ön tamponda görünüyor yıkadıktan sonra Ankara’da İvedik sanayide sanırsam böyle tampon onarımı yapan birkaç yer duymuştum gidip bir araştırın

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Geçmiş olsun çok bişey gözükmüyor cepten tamir yaptırabilirsin

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ekli dosyayı görüntüle 17347Ekli dosyayı görüntüle 17348

Geçmiş olsun sadece ön tamponda görünüyor yıkadıktan sonra Ankara’da İvedik sanayide sanırsam böyle tampon onarımı yapan birkaç yer duymuştum gidip bir araştırın

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız
Saolun hocam iste sağ sis çalışmıyor şuan yürüyor araba arza ışığı da yok bi rot ayarı lazim bide tampon kırık yanlız yaparlar mı kırığı nerde adres isim filan varmi

Geçmiş olsun Allah beterinden korusun

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt