• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Acil kaza Destek (ankara )

Hifsi

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar dün gece ufak bir kaza geçirdim araba çamura girdi yerlerin ıslak olmasindan dolayı ne yapalirim yardımınıza ihtiyacım var.

Araç kasko lu nerde yatırabilirim kendim mi yaptırmalıyım kasko ya mi servis ücretle yapsa nekadar tutar?

Hasarlı parçalar on tampon sadece araba yürüyor arza ışığı yakmıyor resimlerini paylaşıyorum
20180510_020104-min.jpg 20180510_020117-min.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

memet_one

VİP Üye
Administrator
Arkadaşlar dün gece ufak bir kaza geçirdim araba çamura girdi yerlerin ıslak olmasindan dolayı ne yapalirim yardımınıza ihtiyacım var.

Araç kasko lu nerde yatırabilirim kendim mi yaptırmalıyım kasko ya mi servis ücretle yapsa nekadar tutar?

Hasarlı parçalar on tampon sadece araba yürüyor arza ışığı yakmıyor resimlerini paylaşıyorum
Ekli dosyayı görüntüle 17347 Ekli dosyayı görüntüle 17348

Geçmiş olsun sadece ön tamponda görünüyor yıkadıktan sonra Ankara’da İvedik sanayide sanırsam böyle tampon onarımı yapan birkaç yer duymuştum gidip bir araştırın

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

dadaş34

VİP Üye
Administrator
Geçmiş olsun çok bişey gözükmüyor cepten tamir yaptırabilirsin

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hifsi

Kayıtlı Üye

Ekli dosyayı görüntüle 17347 Ekli dosyayı görüntüle 17348

Geçmiş olsun sadece ön tamponda görünüyor yıkadıktan sonra Ankara’da İvedik sanayide sanırsam böyle tampon onarımı yapan birkaç yer duymuştum gidip bir araştırın

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız
Saolun hocam iste sağ sis çalışmıyor şuan yürüyor araba arza ışığı da yok bi rot ayarı lazim bide tampon kırık yanlız yaparlar mı kırığı nerde adres isim filan varmi

goku

Kayıtlı Üye
Geçmiş olsun Allah beterinden korusun

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt