Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

acil kan ihtiyacı

yucelebeci

Kayıtlı Üye
[h=6]Bir arkadaşımızın kardeşi şu an çapa hastanesinde yatıyor. alyuvarları iflas etmiş ve 3 hafta boyunca 200 üniteden fazla kan gerekiyor. çok büyük bir rakam bu ve bunu bulmak için onlarca kişi çalışıyor şu an... kan grubu önemli değil rh- olan tüm kan grupları verebiliyor. lütfen irtibata geçin 0538 380 9667'yi (Emin TOPKARAOĞLU) arayın. Tedaviye ara verilme şansı yok ve 2 gün sonrası için kan yok şu an..

(İstanbuldakiler, lütfen dikkate alın ve etrafınızla paylaşın).
[/h]

arkadaşlar konu çok önemli sizin olmasa bile çevrenizle paylaşmanızı rica ederim..teşekkürler

sağol cezmi abim kişiyi çok fazla tanımam ama insalık vazifemizi yerine getirelim diye paylaşıyorum bi faydamız olursa ne mutlu bize

Allah acil şifalar versin...Umarım aranan kan en kısa zamanda bulunur...

iş yerinden iki arkadaşım arayıp konuştular diğer günlerde Allah büyük

hemen facebookta paylasıyorum malesef benım + :(

Allah yardımcısı olsun,acil şifalar dilerim,babamın kalp ameliyatında biz de çok kan aradık ve çok zor bulduk,ömrümden 10 yıl gitmiştir bulana kadar herhalde :(

bu yüzden hep derim profilinizde kan gurubunuzu ve telefon bilgilerinize önem verin arkadaşlar bugün bana yarın sana bunu hiç unutmayalım

profil bilgilerinizi sadece yönetim ve kendiniz görürsünüz arkadaşlar ve sizden izinsiz kimse telefon numaranıza hiç bir üye ulaşamaz ve yönetim kimseye veremez

Geri
Üst Alt