Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

acil kan ihtiyacı

Konu, 'Sohbet' kısmında yucelebeci tarafından paylaşıldı.

1. yucelebeci

yucelebeci SCW Üyesi

211
    4
    18
    [h=6]Bir arkadaşımızın kardeşi şu an çapa hastanesinde yatıyor. alyuvarları iflas etmiş ve 3 hafta boyunca 200 üniteden fazla kan gerekiyor. çok büyük bir rakam bu ve bunu bulmak için onlarca kişi çalışıyor şu an... kan grubu önemli değil rh- olan tüm kan grupları verebiliyor. lütfen irtibata geçin 0538 380 9667'yi (Emin TOPKARAOĞLU) arayın. Tedaviye ara verilme şansı yok ve 2 gün sonrası için kan yok şu an..

(İstanbuldakiler, lütfen dikkate alın ve etrafınızla paylaşın).
    [/h]

2. kfy

kfy
    Administrator

12.591
    5.263
    113
    arkadaşlar konu çok önemli sizin olmasa bile çevrenizle paylaşmanızı rica ederim..teşekkürler

3. yucelebeci

yucelebeci SCW Üyesi

211
    4
    18
    sağol cezmi abim kişiyi çok fazla tanımam ama insalık vazifemizi yerine getirelim diye paylaşıyorum bi faydamız olursa ne mutlu bize

4. mevlut911

mevlut911 SCW Üyesi

1.528
    372
    83
    Geçmiş olsun benimki A rh(-) akşam nöbetim var ama iftar sonrası yarım saatliğine izin alır gelırım..

SeatClubWorld ve kfy bunu beğendi.
  5. yucelebeci

yucelebeci SCW Üyesi

211
    4
    18
    ilk msj daki numaraya ulaşabilirseniz yardımızı seve seve kabul edeceklerdir

6. schumi

schumi SCW Üyesi

8.180
    1.216
    113
    Allah acil şifalar versin...Umarım aranan kan en kısa zamanda bulunur...

7. kfy

kfy
    Administrator

12.591
    5.263
    113
    iş yerinden iki arkadaşım arayıp konuştular diğer günlerde Allah büyük

8. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    hemen facebookta paylasıyorum malesef benım + :(

9. skymz

skymz SCW Üyesi

1.545
    348
    83
    Allah yardımcısı olsun,acil şifalar dilerim,babamın kalp ameliyatında biz de çok kan aradık ve çok zor bulduk,ömrümden 10 yıl gitmiştir bulana kadar herhalde :(

10. kfy

kfy
    Administrator

12.591
    5.263
    113
    bu yüzden hep derim profilinizde kan gurubunuzu ve telefon bilgilerinize önem verin arkadaşlar bugün bana yarın sana bunu hiç unutmayalım

profil bilgilerinizi sadece yönetim ve kendiniz görürsünüz arkadaşlar ve sizden izinsiz kimse telefon numaranıza hiç bir üye ulaşamaz ve yönetim kimseye veremez

Bunu beğendi. schumi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş