Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Acil Jant yardım arkadaşlar....

cenko1905

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar..ibizamdaki orjinal jantlarımı sattım sayılır...Konya'ya gidicek inş jantlar..bende İstanbul'dayım.sizce tahmini jant ve lastikler ne kadara gider kargoyla oraya...

yedekte jantlarım olmadığı için bu hafta içinde jant ve lastik takımı almam lazım acil..yenı jantları alıp bunları cıkartıp ertesı gun kargolamam lazım..

Benimde jant beğenmeme gibi huyum var :)
İstediğim jant siyah olsun istiyorum tavanımda siyah folyo olduğu için aracada uyucağını düşündüğüm için..

Aklınızda güzel model beğendiğiniz jant varsa benimlede paylaşırsanız sevinirim...fıyatı olarak çok fazlaya gidemem 750-850 tl civarı olabilir..

şimdiden teşekkürler arkadaşlar..

65 tl mng kargo ile aldığımı biliyorum... PTT kargo ile yollarsan en fazla 20 TL

hangi şehirden hangi şehire aldın peki?ben şimdi arasa sordum 35 desidenmi ne hesapladılar 138 tl cıkardı...:)

olmadı ptt kargo ile yollucam istanbuldan konyaya...

arac 5x100 bıjon aralıgı dusundugun ebat nedır 16" 17"? bırde fıyat olarak lastık dahıl verebılecegın mıktar oysa 2. el bakıcaksın.

araç 2004 model 1.4 benzinli...17 inç almayı düşünüyorum ...
0 olarak o fiyat aralığında düşünüyorum..ama 2.el jant+lastik olursa temiz onuda düşünebilirim...

bence kargo için iyi fiyat..

Benim söylediğimmi iyi fiyat 138 tl ..yoksa patron' un söylediği fiyatmı?:)

Geri
Üst Alt