:...( acil hasta aracıma klima kompresörü aranıyor... | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

:...( acil hasta aracıma klima kompresörü aranıyor...

Konu, 'Arıyorum' kısmında yalcingedik tarafından paylaşıldı.

1. yalcingedik

yalcingedik SCW Üyesi

1.127
    115
    63
    Aracımın klima kompresörü yandı arklar bildiğiniz bir yerde 2 ci el varsa sevinirim. Ilginize şimdiden teşekkürler

2. kamikaze

kamikaze SCW Üyesi

1.910
    251
    83
    Klima malzemesinde 2.ele pek güvenmeyin, zira içinde gaz olmadan ne şartta saklandığı belli olmayan klima parçasından uzun süre hizmet alamassınız.

3. can_ygt

can_ygt SCW Üyesi

38
    0
    6
    bostancıda şahinler oto klima bu işte uzman önerebileceğim bir yer. klima olmayan araca bile montaj yapabiliyor ve sadece klima üzerine çalışıyorlar.

4. erkani

erkani FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

2.190
    476
    0
    yalçınım geçmış olsun kardeşim ya yıne gelmıs basına bır işler.bende bır bakayım buralarda bulabılecekıyım...

5. yalcingedik

yalcingedik SCW Üyesi

1.127
    115
    63
    teşekkür ederim ama bu yazı çıkarsın yeter bana seneye aracı değişdiririm olmazsa diye 2 ci el düşünüyorum.

telefonu varsa sevinirim kıbrısdan bulmak zor numarasını mümkünse .

erkanım bir msn de görüsemedik denk gelipde kısmet ne diyeyim buluyor beni. sevinirim bakarsan kardeşim.

6. yalcingedik

yalcingedik SCW Üyesi

1.127
    115
    63
    aracımı aldım şu anda keyifli bir şekilde klimamı açarak geldim servisden. bilgi adına değişdirdiğim ürünlerin fiyatını paylaşayım:
    orjinal seat klima komp 1000 tl klima radyatörü 230 tl polen filtre 15 klima gazlama 2x75 servis ücreti 200 tl toplam 1595 tl toplam. servis ücreti 350 yazmıslardı 150 kesdim

7. kamikaze

kamikaze SCW Üyesi

1.910
    251
    83
    Kompresör rakamı oldukça uygun geldi bana. geçmiş olsun

8. yalcingedik

yalcingedik SCW Üyesi

1.127
    115
    63
    servisde 2500 dediler bir servis 1700 bu komp fiyatını bilmiyordu aldığım servis 1200 istedi 1000 vereyim dedim bakdılar bakdılar bulamadılar:) verdiler

9. blue_LeoN

blue_LeoN SCW Üyesi

4
    0
    1
    Hayırlı olsun benmde aynı derdim var ama ben halledemedim daha

10. yalcingedik

yalcingedik SCW Üyesi

1.127
    115
    63
    geçmiş olsun bu sıcaklarda çok zor klimasız