ACİL görüşlerinize ihtiyacım var | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

ACİL görüşlerinize ihtiyacım var

Konu, 'Arıyorum' kısmında almir tarafından paylaşıldı.

1. almir

almir
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    Arkadaşlar 2005 model 3.20 D almayı düşünüyorum 150 bglik araba hakkında bilgisi olan varsa bilgi verebilir mi. bitane buldum 2005 model 180 binde alınır mı acil cevap lütfen. :D

2. E_G_E

E_G_E
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    133
    Ödül Puanları:
    63
    Eğer temizse alınır iyice sağına soluna baktırmak lazım ve en önemlisi motor ve turbosu eğer turbo sorunlu çıkarsa hiç bulaşma bi dünya para ödersin şimdiden hayırlı olsun :eek:key:

3. kurtbil

kurtbil
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    652
    Ödül Puanları:
    113
    ıyıce baktır en basında kompresyon testı yaptır zaten sıkıstırmasında sorun yoksa turbosundan ses gelmıyorsa alınır neden alınmasın.

4. GRKMSRGL

GRKMSRGL
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    83
    bmw için 180bin çok değil ama hor kullanılmışsa bakımları yapılmamışsa sıkıntı olur onun dışında km 6 - 7 senelik bi araba için çok değil

5. erim

erim
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    28
    Km normal araç yaşı için fiyatını ve durumunu da bilmek lazım tabi ama dizel şart değilse o yaşlarda benzinli daha az temiz kullanılmış bir araç seçebilirsin.Tabi ne kadar yol yaptığına bağlı

6. almir

almir
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    Arabayı aldım arkadaşlar :D p.tesi resimleri paylaşacam

Sayfayı Paylaş