Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Acil fr ariyorum

Berkay Kuzey

Kayıtlı Üye
Iyi günler abilerim kardeşlerim aracimi sattikdan sonra başka bi araba aldim ve bu gün itibaren aracimi satmiş bulunuyorum ve leon fr ariyorum cevrenizde yapili abartili oynanmamiş arac var ise irtibata gecelim

2012 model, ocak 2013 cikisli, beyaz, bixenon, sunroof, deri doseme 25000km de 48.500₺

Guzel fiyat vermissiniz tabikide hatasız boyasız ise:)

Only god can JudGe me...

Guzel fiyat vermissiniz tabikide hatasız boyasız ise:)

Only god can JudGe me...

ynahese5.jpg

Sol arka camurlukta tekerin hemen uzerinde baska bir aracin surtmesi nedeniyle avuc ici kadar lokal boya var, hata kabul ederseniz bunu baska hicbir vukuati yok.. (Olayin fotolari mevcuttur)

[C_a_N_e_R];631280' Alıntı:
Temmuz sonuna kadar satılmazsa aracınıza talibim !!! Temmuz sonunda paramı denkleştirebiliyorum.

Kismet bu isler kardes, senin kismetinse zaten satilamaz bekler, hayirlisi olsun..

Berkay hangi model , nasıl bir Fr arıyorsun , detay yazarsan istediğin FR'ı bulmanda daha çok faydası olacaktır.

Berkay hangi model , nasıl bir Fr arıyorsun , detay yazarsan istediğin FR'ı bulmanda daha çok faydası olacaktır.
abicim haklısın 1.4TSİ FR ÖNCELİKLE KIRMIZI BEYAZ RENK Bİ XENON DERİ ONEMLİ DEĞİL VE SANRUF KM DÜŞÜK HATASIZ BOYASIZ ARIYORUM

Geri
Üst Alt