Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

acil cupra ön tampon

haftaya perşembe gidip fifty tuningde komple aero kit taktırcam.fiber düşünürseniz fifty tuningte uygulama yaptıranlar memnun.şikayeti olan ise fiberin kendi yapısınden şikayetçi.
Seçkin, cupra r (mk1) marşpiyel sorabilir misin? Boyalı olarak çifti ne kadar fiber? Montaj hariç...tabi bir de kargo var.

haftaya perşembe gidip fifty tuningde komple aero kit taktırcam.fiber düşünürseniz fifty tuningte uygulama yaptıranlar memnun.şikayeti olan ise fiberin kendi yapısınden şikayetçi.
ok fiber olabilir,senden rica etsem, fiber olarak bi fiyat alabilirmisin?bilgi verirsen sevinirim teşekkürler

Selamlar , ve sonıucunda gittim servisten sıfırcupra ön tampon ve lip aldım :) kimsede satılık yokmuş...:confused: :D:D

Hayırlı olsun, güle güle çiziksiz kullan

öncelikle Teşekkürler, tampon,sis kapakları ,orta ızgara ve alt lip toplam,1060 tl oldu. fiber buldum 600 dediler,çıkma lipsiz tampon buldum 1000 tl dediler.sıfır ve liplisi bu fiyata mantıklı geldi.:D:eek:key::eek:key:

Geri
Üst Alt