Acil Cevaplar Gelirse sevinirim. | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Acil Cevaplar Gelirse sevinirim.

damalis

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar pişmiş tavugun başına gelmeyen şey benim narin cordobama geldi.Benzinciden bu fan takılan koku aldım taktım bir çukura girdim düştü bende yerden aldım gene taktım :)
sen git ders tak bütün parfumlu su ak tabi hava soguk oldugundan dolayı sıcak fan çalısıyor torpido döşemesine ak. O döşeme kaktı tamamen igrenç bir görübtü yaptı eldım elıme elektrık bantını bantladım ama boyle olmuyor zamanla bant çıkıyor baya kötu goruntu sana uygun çözümler lazım.

Cordobacı arkadaşlarım benimle bilgilerin paylaşırsa çözüm yolunda çok sevinirim.

saygılarımla,

tugra kazım

Kayıtlı Üye
karbon kaplama ile ısıtıp yapıstır mat siyah veya damalı olanı hoş bi görüntü verir forumda teyp cevresine uygulanan bi kaç calışma vardı

damalis

Kayıtlı Üye
tugra arkadaşım süper fikir bu konu ile ilgili nerden bilgi alabilirim belli çalışmalar var mı ? detay hakkında bilgi verebilecekmisin.

damalis

Kayıtlı Üye
Tugra arkadaşım ufkumu açtın gerçekte .bana faydalı oldun tşk sana saol.

seat_leon

Kayıtlı Üye
kalkan bölgeyi temizleyip plasti dip uygulamasıda yaptırabilirsin..

35420727.jpg

yada karbon kaplama uygulaması
8mediumn.jpg

damalis

Kayıtlı Üye
şimdi bu konu ile ilgili umraniye de yada uskudarda karbon kaplamayaciya gideceğim vereceğim parasini yatiracağim ben yapsam duzgun yapamam guzel olsun ..

Üst Alt