Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Acil borusan

DOUKAN

Kayıtlı Üye
Abiler arkadaslar arac bulduk ankaradan sasi numarasi hersey elimizde mevcut tanidik vasitasiyla gecmisini ogrenebilecegimiz tanidiginiz varsa yardimci olursaniz cok sevinirim ona gore suan arkadasim expere sokucak orada ama servistende sorgulatmak istiyoruz yardimlariniz icin simdiden tesekkur ederim

İstinye Borusanda @YEKTA nın tanıdığı engin bey var satış danışmanı belki yardımcı olabilir..

• Beğen
Reaksiyonlar: PORO
doğukan ankaradayım istersen iğci de yeni bmw aldı birlikte gidip bakarız mehmetle dimi [MENTION=631]igci_01[/MENTION]

doğukan telefonun kapalı ulaşamadım sana

doğukan ankaradayım istersen iğci de yeni bmw aldı birlikte gidip bakarız mehmetle dimi @igci_01

doğukan telefonun kapalı ulaşamadım sana
aynen abi bugün kısmet olursa arabayı almaya gidecem satış danışmanı tanıdık arabanın şase veya plakasını falan alırsak bakalım abi

Cok tesekkur ediyorum yekta abi gokhan abi numarani verdi bana ama telin kapali sanirim ozeldende msj attim numarami isterseniz ordanda atabilirim saseyle plakasini

hastanenein mutfağı en alt katta burada çekmiyor arıyorum seni mehmet arabayı teslim almaya gidecek miş ona atıver çıkartsın secereyi

Abi simdi mehmetle gorustuk herseyi ona verdim beni bilgilendiricek ozeldende sana mesaj attim yeni numaramla arabanin oldugu yeride

Bende konuştum haberim var hayirli olsun

Yekta abi Gökhan abi ve mehmet kardeşim yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum kaporayı verdik araca yarın expere sokucaz ondan sonra bir hata sıkıntı olmadıgı takdırde alıcaz

Geri
Üst Alt