Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

(Acil)Bir anda yanan hata ışıkları nedeni nedir arkadaşlar ? (2014 otomatik tdi cr style)

yenileoncu

Kayıtlı Üye
Selamun Aleyküm. Arkadaşlar Ankara’dan yola çıktım ve şu an Ardahana gidiyorum herhangibir sıkıntı yokken birden fotoğrafta gördüğünüz ışıklar yandı. 2 hafta önce ön Diskler ve balataları değiştirmiştim. Birden değişik hatalar verip durdu. İlk kez başıma böyle bir şey geldi. Neden oldu böyle aküm start stopu çalıştırmayacak kadar biraz zayıf bundan mıdır veya daha önce başına böyle bir şey gelen var mı yardımcı olursanız sevinirim.

Ekli dosyalar

• ABE6F358-9F52-45C0-B511-233DDB4E1A9D.jpeg
    ABE6F358-9F52-45C0-B511-233DDB4E1A9D.jpeg
    82.9 KB · Görüntüleme: 78
Sert çukura girdin mi sanki araçta bir iletişim sıkıntısı var aracı durdurup tekrar çalıştır yada biraz mola vererek sorunun düzelmiş olması gerekir
Bazı durumlar da elektriksel arıza birçok yerde ani hatalara neden olabiliyor

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracımı sıfır aldigimda benimde basima geldi yolda giderken hidrolik calismaz hale geliyordu fotograftaki lambalar yaniyordu servis hatasi tamamen bir tane soketi yerine takmayi unuttuklarini soylemislerdi bana

Aracımı sıfır aldigimda benimde basima geldi yolda giderken hidrolik calismaz hale geliyordu fotograftaki lambalar yaniyordu servis hatasi tamamen bir tane soketi yerine takmayi unuttuklarini soylemislerdi bana

Yorumlar için teşekkür diyorum. Sert çukura girdim evet. Ama diskleri değiştirmeden önceydi.
Bi hayırlısıyla gidip geleyim direk baktıracağım. Ankara’da önereceğiniz bir yer var mı dostlar.

Selamun Aleyküm. Uzun zaman oldu konuyu açtığım. Ama sorunu çözdüm burayada yazalım dursun. Sıkıntı Akü deymiş çok zayıflamış.bitmiş hatta bunu değiştirdik sıfır taktım. Çok şükür geçti sıkıntı. Bilginize arkadaşlar.

Geri
Üst Alt