Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Acil Bi-Xenon Far ı Düz Fara Döndürme Sorunu

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında ibo626 tarafından paylaşıldı.

1. ibo626

ibo626 SCW Üyesi

5
    0
    1
    Arkadaşlar bir talihsizlik sonucu aracımın orjinal Bi-xenon farları kırıldı ve serviste yenisi oldukça pahalı , ben de farları normal zenonsuz fara çevirmek istiyorum ama sellektör ve uzun farları yakmak için gereken çıkış ucunu bulamıyorum. Daha önce böyle bir değişiklik yapan yada tesisatta kablo uçlarını bilen kimse varmı

2. Ziya

Ziya SCW Üyesi

1.379
    729
    113
  3. Agave

Agave SCW Üyesi

350
    153
    43
    Kaskonuz yok mu ?
    millet bi-xenon olsun diye dövünüyor.

Bunu beğendi. 3 kişi bunu beğendi.
  4. Leonm@nia

Leonm@nia SCW Üyesi

3.856
    1.633
    113
    +1

5. ibo626

ibo626 SCW Üyesi

5
    0
    1
    Malesef kasko yok

6. ibo626

ibo626 SCW Üyesi

5
    0
    1
    Ziya Bey sizin araçda FR modeli mi acaba , farlar mercekli mi acaba senin ki de , düzmü

7. Agave

Agave SCW Üyesi

350
    153
    43
    Bi-xenona alışmış birisi olarak normal farlı araca geçince, yolum tam aydınlanmıyor diyorum. Psikolojik degil gerçek zaten.
    Ayrıca selektördeki serilik de ayrı bir hava. Belli bir süre aracı kullanmayın benzin parasını cebinizde tutun ama bi-xenondan vazgeçmeyin.
    Hele bizimkiler saga sola virajlarda da duyarlı. Bunlardan vazgeçince gece virajda da arayacaksınız bi-xenonları.

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  8. Ziya

Ziya SCW Üyesi

1.379
    729
    113
    Bi-xenon CANDIR !
    Hele bir de AFS varsa tadından yenmez.

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  9. songukhu

songukhu SCW Üyesi

129
    36
    28
    Çıkmacılarda veya ender elektronıkte daha ucuza temın edebılırsınız..kesınlıkle normal farlara donus yapmayın derım

10. ibo626

ibo626 SCW Üyesi

5
    0
    1
    Normal fara geçmiş bulunduk ilerde ikinci el denk gelirse tekrar dönüş yaparız artık , tüm problem AFL den kaynaklanıyormuş , üzerindeki tesisat AFL özelliğini görmediği için çıkış vermiyormuş.

Sayfayı Paylaş