Acil Bi-Xenon Far ı Düz Fara Döndürme Sorunu | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Acil Bi-Xenon Far ı Düz Fara Döndürme Sorunu

ibo626

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bir talihsizlik sonucu aracımın orjinal Bi-xenon farları kırıldı ve serviste yenisi oldukça pahalı , ben de farları normal zenonsuz fara çevirmek istiyorum ama sellektör ve uzun farları yakmak için gereken çıkış ucunu bulamıyorum. Daha önce böyle bir değişiklik yapan yada tesisatta kablo uçlarını bilen kimse varmı

ibo626

Kayıtlı Üye
Ziya Bey sizin araçda FR modeli mi acaba , farlar mercekli mi acaba senin ki de , düzmü

Agave

Kayıtlı Üye
Bi-xenona alışmış birisi olarak normal farlı araca geçince, yolum tam aydınlanmıyor diyorum. Psikolojik degil gerçek zaten.
Ayrıca selektördeki serilik de ayrı bir hava. Belli bir süre aracı kullanmayın benzin parasını cebinizde tutun ama bi-xenondan vazgeçmeyin.
Hele bizimkiler saga sola virajlarda da duyarlı. Bunlardan vazgeçince gece virajda da arayacaksınız bi-xenonları.

songukhu

Kayıtlı Üye
Çıkmacılarda veya ender elektronıkte daha ucuza temın edebılırsınız..kesınlıkle normal farlara donus yapmayın derım

ibo626

Kayıtlı Üye
Normal fara geçmiş bulunduk ilerde ikinci el denk gelirse tekrar dönüş yaparız artık , tüm problem AFL den kaynaklanıyormuş , üzerindeki tesisat AFL özelliğini görmediği için çıkış vermiyormuş.