Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Acil 3.5 Eibach Yay Yardım

-gkH-

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar 2.0 styl Leon' dan çıkan 3.5 eibach yayları 1.6 benzinli stylance arabaya takmayı düşünüyoruz. Fakat uyum sorunu yaşarmıyız bunu öğrenmek istiyorum. Yardımlarınıza ihtiyacım var. Forumda da arattım ama bu konuda bir bilgi bulamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler.

Arkadaşlar 2.0 styl Leon' dan çıkan 3.5 eibach yayları 1.6 benzinli stylance arabaya takmayı düşünüyoruz. Fakat uyum sorunu yaşarmıyız bunu öğrenmek istiyorum. Yardımlarınıza ihtiyacım var. Forumda da arattım ama bu konuda bir bilgi bulamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler.
benım bıldıgım 2.0 ile 1.6 yayları farklı eger buna dıkkat etmezseniz arka fazla düşer ön havada kalır tecrübeyle sabittir :eek:key:

Bende ön tarafın havada kalacagını düşünmüştüm. En iyisi uyumlu yayı bulucaz. Yardımın için Sağol erkan

sızın aracınıza golf 5 yayı ve scirocco yayı uyumludur o yaylarıda arastırabılırsınız...

ayrıca weitec marka 30mm 380TL

Geri
Üst Alt